شما اینجا هستید: خانهبرنامه درمانگاه های سلامتمديريت سايت
مديريت سايت

مديريت سايت

تقدیر و تشکر بیماران و مراجعه کنندگان از خانواده بزرگ بیمارستان بهبود

به همت و تلاش و همکاری صمیمانه کلیه پزشکان، کادر درمانی و پرسنل اداری و در راس آنها مدیرعامل و هیئت مدیره بیمارستان بهبود، بیماران و مراجعین با ارسال لوح سپاس و درج آگهی تشکر در روزنامه های کثیرالانتشار و سراسری، از آنها قدردانی به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، اقدام شایسته استقبال و تکریم بیماران بستری و مراجعین به درمانگاهها و پاراکلینیکها با حضور کادر پرستاری و کمک پرستاری، همچنین پرسنل اداری و خدماتی و پیگیری پس از درمان و ترخیص، همراه با توسعه فضای فیزیکی و راه اندازی دستگاههای مدرن و پیشرفته، با استفاده از پزشکان متخصص و مجرب موجب شده تا مراجعین و بیماران با رضایتمندی از بیمارستان ترخیص شوند.

هم اکنون بیمارستان بهبود با کسب نشان درجه یک خدمت رسانی و اعتبار بخشی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور، عضویت در شبکه جهانی ارتقاء سلامت و کسب مجوز IPD ( توریسم درمانی ) با راه اندازی یکی از کاملترین بخشهای تصویر بردای شامل ( MRI ، CT SCAN اسپیرال ، رادیولوژی دیجیتال، OPG و سفالومتری، دانسیتومتری، طب هسته ای، ماموگرافی و سونوگرافی پیشرفته ) و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی با حضور پزشکان مجرب و متخصص و درمانگاه ویژه خانواده محترم شهدا و اتاق های عمل و آزمایشگاه و داروخانه و دندانپزشکی شبانه روزی و فعالیت بخشهای بینائی سنجی، شنوائی سنجی ،PRP ، گفتاردرمانی، روانشناسی، طب ورزشی، فیزیوتراپی و بخش مجهز سنگ شکنی و همچنین توسعه فضای فیزیکی بخش های بستری مردان، زنان، زایمان، مامائی و اورژانس و هتل چهار ستاره بهبود یکی از بیمارستانهای موفق در جلب رضایت مشتری در کشور می باشد و در آینده ای نزدیک با افتتاح بخشهای مدرن و پیشرفته ICU و CCU و NICU و سایر طرح های پزشکی و درمانی مورد نیاز هم وطنان آماده خدمت رسانی خواهد بود.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

سمینار گرامیداشت هفته ارتقاء سلامت جوانان در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته ارتقاء سلامت جوانان، سمینار ورزش و جوانان در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، سمینار ورزش و جوانان با رویکرد ارتقاء سلامت جوانان در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار گردید. این سمینار صبح روز پنجشنبه 18 مرداد ماه با اجرای دکتر مقیمی اسکوئی- متخصص طب ورزشی – و با حضور پزشکان، کادر درمانی و پرسنل اداری در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار گردید. دکتر مقیمی ضمن قدردانی از مدیرعامل و دفتر پیشگیری و ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود، به بررسی محتوائی و چرائی علم ورزش و دلایل مختلف تاکید ورزش کردن و تداوم در ورزش روزانه پرداخت. وی ایران را یکی از جوانترین کشورهای در حال توسعه طبق آمار سازمانهای جهانی خواند و گفت: ورزش در سنین نوجوانی و جوانی باعث می شود افراد در سنین کهنسالی کمتر به بیماری مبتلا شوند. دکتر مقیمی به تاثیر آموزش و بهداشت در تعیین سیاست های کشور اشاره نمود و نقش ورزش را همزمان با این دو مقوله مهم از سنین کودکی و نوجوانی برای شکل گیری شخصیت کودکان بسیار مهم دانست. وی گفت: کودکان و نوجوانان آینده سازان کشور هستند بدین سبب سلامت جسمی، روانی و اجتماعی آنان تضمین کننده سلامت حال و آینده جامعه است. در اکثر کشورهای جهان مراقبت های بهداشتی دانش آموزان و آموزش آنها از مهمترین مسائل ویژه آموزشی و بهداشتی می باشد. بیمارستان بهبود با عضویت در شبکه جهانی بیمارستانهای ارتقاء دهنده سلامت، پیشرو در پیشگیری و آموزش سلامت خانواده های ایرانی می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود   

 

 

 

 

 

 

سمینار گرامیداشت هفته ارتقاء سلامت مردان در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته ارتقاء سلامت مردان، سمینار آشنائی با بیماریهای ویژه مردان در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، سمینار آشنائی با بیماریهای ویژه مردان با رویکرد ارتقاء سلامت مردان و آشنائی آنها و خانواده هایشان با علل مختلف ابتلا و شیوع این بیماریها و راههای مقابله و پیشگیری از آنها و سوانح غیرمترقبه در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار شد. این سمینار صبح روز شنبه 20مرداد ماه با ارائه کنفرانس دکتر محسن امجدی- جراح و متخصص اورولوژی – و با حضور پزشکان، کادر درمانی و پرسنل اداری در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار گردید. دکترامجدی ضمن قدردانی از مدیرعامل و دفتر پیشگیری و ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود، به بررسی علل ابتلا به بیماریها در مردان و مقایسه آماری مبتلایان در ایران و جهان پرداخت. دکتر امجدی گفت: اين هفته با هدف يادآوري اهميت توجه به سلامت و پيشگيري از بيماري های مردان ايجاد شده است. هرچند در اکثر نقاط دنيا ميان نظام سلامتي مردان و زنان تعادل وجود ندارد اما در همه جوامع، متوليان سلامت مردم با توجه به اهميت مشکلات سلامتي به دنبال برطرف کردن آنها در جامعه هستند. متاسفانه مردان به دليل اينکه وظیفه تامین امرار معاش خانواده را بر عهده دارند، کمتر به فکر سلامتي خود هستند. اکثر آقايان زماني به فکر درمان مي افتند که بهترين زمان براي درمان آنها گذشته است. در جامعه ما مردان ستون خانواده هستند اما متوسط سن زندگي آنان نسبت به زنان بسيار پايين تر است و آنها بيشتر به دليل حوادث شغلي وسوانح جاده ای و ابتلا به بيماري هاي قلبي و سرطان ها جان خود را از دست می دهند و يا به دليل حضور در جنگ ها و حوادث اجتماعي بيشتر از زنان در معرض آسيب قرار مي گيرند. آمارها نشان مي دهد که مردان بيشتر از زنان با عوامل خطرزا روبه رو هستند و براي همين بايد بيشتر به موضوع سلامت خود اهميت دهند. وی سپس به تشریح سایر عوامل خطرساز در مردان همچون سوانح و تصادفات اشاره کرد و در انتهای کنفرانس خود به سوالات شرکت کنندگان در سمینار پاسخ داد. بیمارستان بهبود با عضویت در شبکه جهانی بیمارستانهای ارتقاء دهنده سلامت، پیشرو در پیشگیری و آموزش سلامت خانواده های ایرانی می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری هفته جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر با شعار تغذیه با شیر مادر، زیر بنای زندگی سالم در بیمارستان فوق تخصصی بهبود

هفته جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر از 11 تا 16 مرداد ماه همزمان در سراسر بیمارستانهای کشور، در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، برنامه هفته جهانی ترویج تغذیه با شیرمادر از یازدهم مرداد ماه با آموزش مادران با نحوه صحیح شیردهی و ارائه برنامه و رژیم غذائی مناسب برای افزایش شیر مادران و مشاوره با مادرانی که مشکل شیردهی دارند آغاز شد و طی یک هفته بخش های زایمان و مامائی برنامه های این هفته را اجرا نمودند. در آخرین روز این هفته، غرفه ترویج تغذیه با شیر مادر نیز با همکاری ماماها و پرستاران در درمانگاه تخصصی کودکان و نوزادان برپا شد و متخصصان مامائی و پرستاران به مادران مراجعه کننده نحوه صحیح شیردهی را آموزش دادند. مسئول بخش زایمان بیمارستان بهبود در سخنانی با اعلام نام گذاری این هفته به نام – تغذیه با شیر مادر، زیر بنای زندگی سالم – شیر مادر را بزرگترین هدیه مهر مادری شمرد. کتایون جبارزاده گفت: نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می شوند، باهوش تر و قوی تر خواهند بود. وی از مدت زمان تغذیه کودک به نام 1000 روز طلائی، فرصتی بی بازگشت، پنجره ای رو به آینده روشن یاد کرد و آثار مفید شیر مادر بر سلامت جسم، ذهن و روان کودک و سلامت مادر و خانواده را به حدی مهم خواند که در راستای افزایش شیر دهی مادران از هیچ تلاشی نباید فروگذاری کرد تا تمامی مادران بتوانند با اعتماد به نفس و توانمندی، فرزندانشان را با شیر خود تغذیه نمایند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید معاون ارزشیابی و آموزش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی – دکتر مسلم خانی به همراه مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از بیمارستان و هتل بهبود

معاون ارزشیابی و آموزش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان و هتل بهبود تبریز بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، معاون ارزشیابی و آموزش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی و هیئت همراه طی بازدید دو ساعته از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و هتل بهبود دیدار نمودند. این دیدار که ظهر روز دوشنبه 15 مرداد ماه انجام شد، در قالب حمایت از شرکتهای تعاونی و رسیدگی به مشکلات کارآفرینان تعاونی های استان صورت پذیرفت. دکتر مسلم خانی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی مدیرعامل، پزشکان، کادر درمانی و اداری، از بیماران بخش های بستری  عیادت به عمل آورد و از نزدیک جویای حال بیماران شد و از بخشهای جدید طرح توسعه بیمارستان  ( همچون MRI پیشرفته، رادیولوژی دیجیتال، OPG و سفالومتری، دانسیتومتری و ماموگرافی دیجیتال و بخش مجهز ایسکوپی و اورژانس جدید ) که راه اندازی و درحال پذیرش بیمار هستند، بازدید کامل به عمل آورد. همچنین دکتر حسینی نیز طی سخنانی از تلاشهای کارآفرین برتر استان و مدیرعامل بیمارستان و هتل بهبود تقدیر و تشکر نمود و گفت: اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آماده رسیدگی به مشکلات شرکتهای تعاونی و کارآفرین استان می باشد. در پایان این بازدید، مدیرعامل بیمارستان بهبود ضمن تقدیر و تشکر از تشریف فرمائی و بازدید مدیران ارشد کشور و استان از شرکتهای تعاونی و کارآفرین، به بیان اهداف بیمارستان و جلب رضایت بیماران و مراجعه کنندگان به بیمارستان و درمانگاههای تخصصی و پاراکلینیک ها و بخشهای بستری اشاره نمود و توسعه بخشهای مختلف بیمارستان و خرید دستگاههای جدید در شرایط تحریم را در راستای ارتقاء سطح درمان و سلامت و پیشگیری از بیماریها اعلام کرد. بهمن ذیجاه یکی از طرحهای موفق بیمارستان را طرح رایگان معاینات پستان در زنان در سطح ملی و بین الملل خواند و آمار معاینات این طرح را طی 10 سال اخیر، به بیش از یکصدوهفتاد هزار زن شمرد و این طرح را جزو طرح های قابل بررسی در سازمان بهداشت جهانی خواند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجمع عمومی سالانه شرکت تعاونی بهداشتی، خدماتی 429 بهبود تبریز (مجموعه بیمارستان و هتل بهبود) در سال 1397 با حضور سهامداران شرکت، در هتل بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، مجمع سالانه مجموعه بیمارستان و هتل که همه ساله مرداد ماه برگزار می شود، امسال نیز طبق روال خود با حضور سهامداران، میهمانان و مدعوین عصر روز جمعه 12 مرداد ماه سال جاری در سالن پذیرائی هتل بهبود برگزار گردید. این مراسم از ساعت 30/16 بعداز ظهر با سرود ملی کشورمان و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و اعلام برنامه مجری آغاز گردید و ابتدا رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن خیرمقدم و خوش آمدگوئی به ایراد سخنرانی پرداخت. دکتر جواد ایمانی با تشریح اهم فعالیت های بیمارستان و هتل در یک سال اخیر به اهمیت تشکیل مجمع عمومی و جلسات هیئت مدیره اشاره نمود. وی در قسمتی از سخنان خود از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیرعامل دلسوز و توانمند مجموعه قدردانی کرد و وجود ایشان را مایه پیشرفت بیش از پیش مجموعه خواند. سپس با اعلام رئیس هیئت مدیره جلسه رسمی شد و با رسمیت یافتن جلسه داوطلبان هیئت رئیسه جلسه در جایگاه خود حضور یافتند. در ادامه مهندس اسماعیلی – مدیرکل سابق اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موسس بیمه تعاون در کشور – به سخنرانی پرداخت . ایشان به تاریخچه فعالیت و شروع به کار شرکت تعاونی بهداشتی، درمانی 429 بهبود تبریز و روند پیشرفت این مجموعه از یک درمانگاه کوچک به یک بیمارستان مجهز اشاره نمود و تلاشهای به جد و بدون وقفه حاج بهمن ذیجاه را در اخذ مجوزات و خرید دستگاهها و ارتقاء سطح خدمات و جذب نیروهای متخصص و زبده واقعا ستودنی خواند. وی به دوران تصدی مدیرکلی اداره تعاون در زمان خود اشاره نمود و وصف فعالیتهای مدیرعامل شرکت را در محافل فراتر از استان قابل تمجید دانست. اسماعیل نیا خدمات ارائه شده در مجموعه بیمارستان و هتل بهبود را از دید مشتری در حد عالی ذکر کرد و از زحمات پرسنل و کادر درمانی و خدمات ارائه شده در مجموعه تقدیر و تشکر نمود. در ادامه با هنرنمائی و نوازندگی یکی از فرزندان همکاران جلسه استراحت کوتاهی نمود و سپس با اعلام مجری برنامه مدیرعامل بیمارستان به بیان سخنرانی و گزارش مالی و سود و زیان بخشهای مختلف شرکت پرداخت. ایشان در ابتدا از کلیه سهامداران و میهمانان و اجرا کنندگان مجمع قدردانی نمود و به تشریح فعالیتها و خدمات بخشها و نحوه سود و زیان و آمار هزینه ها و کارکرد شرکت و بیلان آن پرداخت. همچنین پس از سخنرانی آقای بهمن ذیجاه مجمع برای تعیین اعتبار و بودجه سال 98 رای گیری نمود که با اکثریت آرا تصویب شد. همچنین طبق قانون مجمع می بایست برای یکسال بازرسان شرکت را با رای گیری انتخاب می نمودند که پس از اخذ آرا و شمارش آنها، بازرسان شرکت به مدت یک سال تعیین شدند. جلسه مجمع عمومی شرکت تعاونی بهداشتی، خدماتی 429 تبریز، پس از قرائت نتایج آرا به کار خود پایان داد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعویض مفصل زانو رایج ترین عمل جراحی در سنین بالای 50 سال است
تبریز- ایرنا- فلوشیپ زانو و طب ورزشی آرتروسکوپی گفت: بازسازی مفصل زانو در دنیا یکی از رایج ترین اعمال جراحی بعد از سنین 50 سالگی است.

 

دکتر احد پاشایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در شرایط عادی مفصل زانو لولایی فرم است و از سه استخوان تشکیل یافته که حرکات خم شدن، باز شدن و چرخشی را به مفصل می دهند.
وی ادامه داد: زمانی که مفصل زانو به هر علتی دچار آسیب و تخریب و غضروف مفصل سائیده شود، همچنین در حرکات مفصلی محدودیت ایجاد شود، این عمل بر روی بیمار انجام می شود.
دکتر پاشایی با اشاره به اینکه آرتروز مفصلی و تخریب غضروف های مفصلی دلیل اصلی این بیماری است، گفت: شایع ترین علت آرتروز مفصل زانو ارثی است و بعد از آن زانو زدن و دو زانو نشستن علت اصلی این بیماری در کشور ماست.
وی افزود: در کشورهای اروپایی به علت سبک زندگی خاص مردم بیماری آرتروز مفصل ران شایع است و در کشور ما نیز آرتروز مفصل زانو شایع تر است.
متخصص ارتوپدی از دیگر علت های این بیماری را ضربه های مکرر زانو، آسیب های ناشی از پوکی استخوان و بیماری های التهابی همچون روماتیسم دانست.
وی با بیان اینکه بیماری روماتیسم نسبت به سایر کشورها در ایران شایع تر است، گفت: بیماری روماتیسم یک درصد جمعیت کشور را شامل می شود ولی آرتروز زانو شایع تر از این بیماری است.
فلوشیپ زانو و طب ورزشی آرتروسکوپی اظهارداشت: زنان سه برابر بیشتر از مردان گرفتار آرتروز زانو هستند و براساس آمار 25 تا 30 درصد زنان بالای 50 سال دچار این بیماری هستند.
وی ادامه داد: اگر عوارض بیماری که قابل پیشگیری و درمان است را کنار بگذاریم جراحی تعویض مفصل زانو یک عمل بسیار موفقیت آمیز است.
وی افزود: براساس آمار این عمل جراحی سالانه بر روی یک میلیون و 200 هزار نفر در آمریکا انجام می شود و آمار عمل جراحی نیز در ایران رو به افزایش است.
این متخصص ارتوپدی تاکید کرد: درمان های محافظت زانو در بیمارانی که غضروف از بین رفته و تخریب شده و در افراد مسن و بالای 50 سال پاسخ نمی دهد و طبق تحقیقاتی که در دنیا انجام شده، داروهای غضروف ساز هیچ تاثیری بر درمان و غضروف سازی ندارند.
وی خاطرنشان کرد: دیگر اقدامات غیرتهاجمی که برای این بیماران انجام می شود، در سنین جوانی و زمانی که غضروف به صورت فعال و در حین رشد است تاثیر دارد.
دکتر پاشایی اظهار داشت: اندیکاسیون عمل جراحی تعویض مفصل زمانی است که مفصل تخریب شده و غضروف مفصل ساییده شود.
وی گفت: غضروف مفصل سه لایه است که به سه درجه تقسیم بندی می شود؛ درجه یک هنوز به استخوان نرسیده و لایه های سطحی غضروف ساییده شده و درجه سه زمانی است که غضروف به طور کامل ساییده شده و به استخوان رسیده است.
فلوشیپ زانو و طب ورزشی آرتروسکوپی افزود: گیرنده های درد در زیر غضروف و روی استخوان قرار دارد و تا زمانی که غضروف ساییده نشده بیمار درد را احساس نمی کند.
وی گفت: وقتی فرد با درد زانو مراجعه می کند به معنی این است که غضروف ساییده شده و به استخوان رسیده که دیگر اعمل غیرتهاجمی معنی ندارد.
وی تاکید کرد: تا 5 سال قبل انجمن ارتوپدی آمریکا در زنان سنین 50 سال و در مردان سنین 60 سال را گزینه عمل جراحی می دانستند، ولی اکنون در سنین 30 سال نیز این عمل بر روی بیمارانی که زانو کاملا خم شده و پای پارانتزی دارند انجام می شود.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

با حضور متخصصان جراحی ارتوپدی، سمینار بررسی جراحی تومورهای اسکلتی و عضلانی توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

سمینار بررسی جراحی های تومورهای اسکلتی و عضلانی با حضور جمعی از پزشکان متخصص جراحی ارتوپدی، با ارائه کنفرانس دکتر ابوالقاسم زاده آهنگر، توسط بیمارستان بهبود برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این سمینار در راستای آشنائی هرچه بیشتر پزشکان متخصص جراحی ارتوپدی با نحوه جراحی انواع تومورهای شایع در نواحی اسکلتی و عضلانی اندام ها، با ارائه دکتر ابوالقاسم زاده آهنگر – متخصص جراحی ارتوپدی (فلوشیپ تومورهای اسکلتی و عضلانی) – عصر روز پنجشنبه 97/04/21 در هتل بهبود برگزار گردید. دکتر ابوالقاسم زاده به تشریح نمونه عینی جراحی انجام گرفته بر روی بیماران، آنالیز اطلاعات بیماران و وضعیت قبل و بعد جراحی آنها پرداخت و به سوالات پزشکان حاضر در سمینار پاسخ داد. همچنین متخصصان حاضر در سمینار به بررسی آخرین دستاوردهای تشخیصی و درمانی علم پزشکی و تبادل تجربیات خود پرداختند. همچنین مدیرعامل بیمارستان بهبود ضمن خوش آمدگوئی به مدعوین و حضار در سمینار و تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان سمینار، به اهمیت تبادل اطلاعات و تجارب پزشکان اشاره نمود و یکی از اهداف بیمارستان بهبود را برگزاری سمینارها و سمپوزیوم های مرتبط با دعوت ازمتخصصان داخلی و حتی برون مرزی خواند. وی آمادگی مجموعه بیمارستان بهبود را برای ایجاد گروه های هم فکری و مشاوره مخصوص پزشکان برای تبادل اطلاعات پزشکی و انجام جراحی های گروهی را اعلام کرد. همچنین ایشان با اشاره به راه اندازی دستگاههای جدید در طرح توسعه بیمارستان بهبود، اعلام کرد تمام توان مجموعه بهبود در راستای ارائه خدمات بهینه و موثر به مراجعه کنندگان و بیماران خواهد بود. این سمینار با پذیرائی از میهمانان و مدعوین به کار خود پایان داد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح رایگان غربالگری فشارخون درسومین نماز جمعه رمضان المبارک توسط بیمارستان بهبود اجرا  شد.

با استقبال و پیشنهاد ستاد اقامه نماز جمعه استان،طرح رایگان غربالگری فشارخون در سومین نمازجمعه ماه مبارک رمضان در مصلی حضرت امام(ره) تبریز توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، با استقبال و پیشنهاد ستاد اقامه نماز جمعه استان و امورفرهنگی بنیاد مصلی حضرت امام(ره) تبریز، این طرح طبق هماهنگی از ساعت 11صبح آغاز و با توجه به ازدیاد مراجعه کنندگان و نمازگزاران قبل از شروع اقامه نماز جمعه توسط امام جمعه محبوب تبریز – حضرت آیت الله دکتر آل هاشم – به کار خود پایان داد. از آغازین ساعات شروع طرح عوامل اجرائی هم در قسمت برادران و هم در قسمت خواهران با استقبال بی نظیر نمازگزاران روبرو شدند. با این حال عوامل اجرائی با نظم و هماهنگی مناسب طرح را پیش برده و مانع از بروز هرگونه مشکل شدند. غربالگری رایگان فشارخون در راستای طرح ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود ودر ادامه طرحهای ارتقاء سلامت همچون کمپین پیشگیری از سرطان بریس، کمپین پیشگیری از دیابت و کمپین ورزشی و سایر طرحها اجرا می شود.

روابط عمومی بیمارستان بهبود   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قبلی12345678910بعدی
صفحه1 از29