شما اینجا هستید: خانه بخش ها

اوقات شرعی

طراحی سایت
پنجشنبه 19 تير 1399.
:تاريخ شمسی
الخميس 19 ذو القعدة 1441.
:قمری
Jul 09 2020.
:میلادی

هرچند شیوع بیماری کرونا ویروس باعث بوجود آمدن ملاحظات حفاظتی شده ولی با اینحال توسعه و تکمیل این واحد زیرنظر کارشناسان تحصیل کرده و آموزش دیده هر روز بهتر و بیشتر می شود و سعی می شود از آخرین تکنولوژی های غیرتهاجمی روز استفاده شود. تکنولوژی هایی که کارایی و بی عوارضی آنها اثبات شده است.

هم اکنون در این واحد کربوکسی تراپی – پلاسماتراپی در سطح وسیعی برای درمان انواع اشکالات پوستی شامل جوانسازی – رفع چین و چروک صورت و بدن – روشن سازی پوست صورت و نقاط خاص – کبودی دورچشم ها – سلولیت – جای جوش و بخیه و ... استفاده می شود و نتایج خیلی درخشان و راضی کننده ای نیز دارد.

ضمنا" از اقدامات دیگر میکرونیدلینگ – تزریق – ژل – بوتاکس و ... نیز انجام می شود.

هزینه های این مرکز نسبت به مراکز مشابه دیگر خیلی نازل بوده و موجب رضایت مندی مراجعین محترم است.

هزینه های اقدامات و خدمات بعمل آمده به شرح زیر می باشد :

ادامه مطلب

واحد تدارکات

این واحد در ساختمان شماره 2 (اداری ) طبقه دوم بیمارستان قرار دارد و مسئولیت خرید مایحتاج و ارزاق عمومی و لوازم مصرفی و تجهیزات و دستگاههای تشخیصی و درمانی با هماهنگی واحد تجهیزات پزشکی بر عهده این واحد می باشد.پرسنل این واحد بصورت روزانه با کیفیت ترین اجناس و اقلام غذائی و لوازم مصرفی مورد نیاز واحد تغذیه و تجهیزات پزشکی را خریداری می نمایند و در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن تحویل واحد مربوطه می نمایند. تلفن مستقیم این واحد 1002 می باشد.

دفتر بهبود کیفیت و اعتبار بخشی

این واحد در ساختمان شماره 3 (کلینیک سلامت ) طبقه دوم  و چهارم قرار دارد و مسئولیت بررسی دقیق دستورالعملها و قوانین ارسالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و نظارت بر اجرای آن در بیمارستان در راستای رعایت مفاد اعتبار بخشی صورت گرفته توسط بازرسان دانشگاه بر عهده این واحد می باشد. تلفن های این واحد 1445 و 1044 است.

 

 

 

واحد کارشناسان بیمارستان

 

 

 

این واحد در ساختمان شماره 3 (کلینیک سلامت  ) طبقه چهارم  قرار دارد. کارشناسان بهداشت کار ( طب کار) و بهداشت محیط و ارتقاء سلامت بیمارستان در این واحد قرار دارند و مسئولیت رسیدگی به بهداشت محیط و طب کار و اصول فیزیکی کارکنان در بیمارستان بر عهده آنان است. همچنین واحد ارتقاء سلامت بیمارستان با برنامه ریزی مدون برای مراجعین و بیماران و کارکنان کلاسهای رایگان آموزشی در حین کار و درمان و در سالن های انتظار برپا داشته و در راستای آگاهی عمومی جامعه و کارکنان تلاش می نماید.تلفن کارشناس بهداشت محیط 1430، کارشناس طب کار 1431، کارشناس ارتقاء سلامت 1440 می باشد.

 

 

 

واحد تغذیه و آشپزخانه

این واحد در ساختمان شماره 2 طبقه همکف قرار دارد و مسئولیت تهیه غذای وعده های صبحانه، ناهار و شام بیماران و همراهان بیماران و پرسنل بیمارستان  بر عهده این واحد می باشد.پرسنل این واحد با آموزش دوره های ویژه آشپزی و هتل داری زیر نظر اساتید خبره امر و همچنین زیر نظر کارشناس تغذیه بیمارستان، طبق برنامه اعلامی ماهانه، نسبت به پخت و پز غذای روزانه اقدام می نمایند. همچنین واحد تغذیه بیمارستان ضمن ارائه خدمات مشاوره به بیماران بستری، نسبت به ارائه مشاوره به مراجعین کلینیک تغذیه و دیابت بیمارستان و ارائه برنامه غذائی رژیمی اقدام می نمایند. تلفن واحد تغذیه بیمارستان 1432 و تلفن آشپزخانه 1078 می باشد.

تلفنخانه مرکزی

این واحد در طبقه همکف بیمارستان جنب دفتر مدیرعامل و روابط عمومی بیمارستان قرار دارد و بصورت 24 ساعته و شبانه روز علاوه بر نصب نرم افزار پاسخگوئی آنلاین ( اپراتور مرکزی)، یک نفر نیز نسبت به پاسخگوئی مستقیم اقدام می نماید. تلفن اپراتور بیمارستان 31555 می باشد.

قبلی123456بعدی
صفحه1 از6