شما اینجا هستید: خانه بخش ها بخش هاي درماني اتاق عملمديريت سايت
مديريت سايت

مديريت سايت

برگزاری سمینار دیابت ویژه کارکنان و بازنشستگان بانک ملی توسط بیمارستان بهبود

به مناسبت هفته جهانی مبارزه با دیابت، سمینار دیابت ویژه کارکنان و بازنشستگان بانک ملی توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این سمینار با همکاری واحد آموزش و رفاهی بانک ملی و واحد ارتقاء سلامت و روابط عمومی بیمارستان بهبود در سالن آمفی تئاتر امور آموزشی و رفاهی بانک ملی و با حضور مدیران ارشد و کارکنان و بازنشستگان بانک ملی و اساتید و پزشکان بیمارستان بهبود از ساعت 4 بعدازظهر روز چهارشنبه 24 آبان ماه برگزار گردید. در این سمینار 3 ساعته پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجیدتوسط بهمن فرشباف - مدیر روابط عمومی بیمارستان – و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، مجری برنامه ضمن خوش آمد گوئی به میهمانان، برنامه های این سمینار تشریح نمود. اولین سخنران سمینار، خوش آمدگوئی و خیرمقدم معاون امور شعب بانک ملی استان بود. مهندس سمیعی ضمن خیر مقدم به میهمانان در سخنانی کوتاه به اهمیت برگزاری چنین مراسمی در راستای ارتقاء فرهنگ زندگی سالم با شعار پیشگیری بهتر از درمان اشاره نمود. سپس دکتر جواد ایمانی به ارائه سخنرانی پرداخت و ضمن اشاره به عضویت بیمارستان بهبود در شبکه جهانی بیمارستانهای ارتقاء دهنده سلامت، از فعالیت های این بخش در راستای آموزش و فرهنگ سازی پیشگیری و درمان زود هنگام بیماریها، با اجرای کمپین های مختلف و برگزاری سمینارهای تخصصی همچون کمپین روبان صورتی ( آموزش پیشگیری در برابر سرطان پستان در زنان )، کمپین ورزش و دیابت و فشارخون قدردانی نمود. رئیس هیئت مدیره بیمارستان با اشاره به اهمیت موضوع پیشگیری در بیماری دیابت، آشنائی هرچه بیشتر مردم با نحوه مبارزه با این بیماری و تغذیه و رژیم درمانی و ورزش را مهم تلقی نمود. وی از نظر مساعد مدیران ارشد بانک ملی نسبت به برگزاری چنین سمینارهائی در راستای ارتقاء سلامت کارکنان و ارزش نهادن به بازنشستگان محترم، تقدیر و تشکر نمود.در ادامه دکتر علی زاد ایمانی به بررسی علمی بیماری دیابت و علائم ابتلا به آن و راههای پیشگیری بیماری و تاریخچه کشف انسولین پرداخت و به شعار جهانی امسال با عنوان ( تغذیه سالم با صبحانه آغاز می شود) اشاره نمود. پس از پذیرائی و ارائه پرشسنامه در بین میهمانان، دکتر مرتضی مقیمی سخنرانی خود را در مورد ورزش و دیابت ارائه نمود. متخصص طب ورزش، از انجام مستمر و روزانه ورزش و نرمش برای مبتلایان به دیابت در پیشگیری و جلوگیری از بالا رفتن درجه نوع دیابت خبر داد و این امر را به جهت رایگان بودن و در دسترس بودن ورزش و تمرین برای افراد دیابتی واجب دانست. وی همچنین انجام ورزشهای سنگین و استقامتی را بصورت مستمر برای مبتلایان به دیابت را مضر و باعث آسیب رساندن به بافتها و سایر اعضاء بدن خواند. همچنین خانم فائضه مهانفر – کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی- به بیان رژیم غذائی افراد دیابتی، باورهای غلط در مورد تغذیه و انواع غذاها و نوشیدنی ها و عدم ترک وعده های غذائی برای بیماران دیابتی و نحوه کنترل دیابت با رژیم درمانی را تشریح نمود. در پایان سمینار به تعدادی از حضار در سمینار که پرسشنامه پر نموده بودند به قید قرعه جوایزی اهداء گردید. همچنین از مسئولین و دست اندرکاران اجرائی سمینار، توسط مدیران بانک ملی قدردانی به عمل آمد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری  سمینار دیابت در بیمارستان بهبود

به مناسبت هفته جهانی مبارزه با بیماری دیابت، سمینار دیابت در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، سمینار دیابت و بررسی عوامل ابتلا به دیابت روز دوشنبه 21 آبان ماه در سالن کنفرانس دکتر ایمانی بیمارستان بهبود با ارائه دکتر علی زادایمانی – متخصص داخلی و گوارش و آندوسکوپی – با حضور پرسنل اداری و کادر درمانی بیمارستان برگزار شد. دکتر زادایمانی با قدردانی از حضور همکاران و اظهار علاقه آنها برای شرکت در کنفرانس های علمی بیمارستان، به علل نام گزاری 14 نوامبر به روز جهانی دیابت اشاره نمود و تاریخچه ابتلا به این بیماری، عوامل ابتلا و انواع دیابت اشاره نمود. وی همچنین به نام گزاری روز جهانی دیابت در سال 2018 به نام ( تغذیه سالم با صبحانه آغاز می شود ) توسط سازمان بهداشت جهانی، تغذیه و رژیم درمانی را مهمترین عامل پیشگیری این بیماری خطرناک بی صدا و به اصطلاح قاتل خاموش ذکر کرد. در ادامه عوامل تهدید کننده و کنترل کننده دیابت را تشریح نمود و به مقایسه ابتلایان به دیابت در ایران و جهان  و آمار کل ابتلایان در جهان و پیش بینی مبتلایان به دیابت تا سال 2020 پرداخت. وی در ادامه به عوامل تهدید کننده و تشدیدکننده این بیماری در کشورمان اشاره کرد و مسائل روحی و روانی را از مهمترین عوامل ابتلا به دیابت خواند. دکتر زادایمانی ورزش و تغذیه سالم و زندگی در محیط های آرام و بی دغدغه را از عوامل کاهش دهنده این بیماری خواند. از مطالب نهائی این کنفرانس می توان به اشاره نمودن پیشرفت علم و تکنولوژی در پیشگیری و کنترل دیابت و استفاده از دستگاههای مدرن و ساده در اندازه گیری دیابت افراد توسط دکترزادایمانی اشاره نمود. این سمینار با پرسش و پاسخ حضار و پاسخگوئی دکتر زادایمانی به کار خود پایان داد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارائه خدمات پزشکی و پرستاری به زائرین اربعین حرم اباعبدالله الحسین (ع) توسط بیمارستان بهبود

در آستانه اربعین حسینی و در راستای خدمت رسانی به زائران کاروانهای پیاده روی به سمت کربلای معلا، خدمات پزشکی و پرستاری توسط اکیپ اعزامی بیمارستان بهبود در مرز شلمچه عراق، انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و ایام عزاداری ماه صفرو با توجه به عبور کاروانهای پیاده روی اربعین، طبق سنوات گذشته، خدمات پزشکی و پرستاری توسط اکیپ اعزامی بیمارستان بهبود در مرز شلمچه عراق و با هماهنگی موکب شباب علی اکبر (ع) به زائرین پیاده روی اربعین حسینی ارائه گردید. در این برنامه دو تن از پرستاران مجرب و متعهد بیمارستان نیز با دستور مدیرعامل، با حضور در محل موکب شباب علی اکبر (ع) به ارائه خدمات پزشکی و درمانی پرداختند.

طبق گزارش عملیاتی از محل، روزانه 200 تن از زائران از کشورهای ایران، پاکستان، افغانستان، آذربایجان، ترکیه و عراق و دست اندرکاران موکب شباب علی اکبر (ع) از خدمات رایگان درمانی و پرستاری بیمارستان بهبود استفاده نموده اند. همچنین نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و استاندار و تنی چند از مدیران ارشد استان و مدیر عامل بیمارستان بهبود و هیئت همراه از این محل بازدید به عمل آوردند و در جریان امر قرار گرفتند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، سمینار آب درمانی و تاثیر آن بر بیماریها در بیمارستان بهبود برگزار شد.

سمینار آب درمانی و ورزش با هدف تاثیر آب درمانی در درمان بیماریها در بیمارستان بهبود برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، سمینار ورزش و آب درمانی با بررسی تاثیر آب درمانی در درمان بیماریها، 26 مهرماه 1397توسط دکتر مرتضی مقیمی اسکوئی – متخصص طب ورزش و فیزیولوژی – با حضور پرسنل اداری و کادر درمانی، در سالن کنفرانس دکتر ایمانی بیمارستان بهبود برگزار گردید. . در این سمینار، دکتر مقیمی به تاثیرات مهم آب و همچنین نقش آن درپیشگیری ، بهبود و درمان برخی از بیماریهای اسکلتی و عضلانی پرداخت. وی در ادامه از عنصر آب به عنوان درمان کننده اصلی درد عضلانی و مفصلی ، سرعت بخشیدن به کاهش طول دوران نقاهت ناشی از صدمات استخوانی، خواص شیمیایی و فیزیکی آب بر جسم انسان  و نیز از تقویت عضلات بدن با استفاده از تمرینات و حرکات تخصصی و ورزشی در آب اشاره نمود.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

انتخاب مقاله برگزیده بیمارستان بهبود در اولین کنگره بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی اوراسیا( اروپا و آسیا) 2018

اولین کنگره بین المللی علوم ورزشی و تربیت بدنی اوراسیا 2018  با موفقیت مقاله بیمارستان بهبود تبریز در شهر اولینها، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، اولین کنگره بین المللی اوراسیا ( اروپا و آسیا ) 2018 در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی به میزبانی دانشگاه تبریز از تاریخ 18 لغایت 20 مهرماه با حضور 14 کشور و با شرکت بیش از 600 مقاله در چهار گرایش فیزیولوژی ورزشی، طب ورزشی، بیومکانیک ورزشی و رفتار حرکتی برگزار گردید. در این کنگره دکتر مرتضی مقیمی اسکوئی- متخصص طب ورزشی – از بیمارستان بهبود با ارائه مقاله با عنوان مصرف مکمل CO10 و تاثیر آن بر میزان کراتین کیازسرم در کوهنوردان شرکت کرده بود که به عنوان مقاله برتر انتخاب و موفق به کسب لوح تقدیر و گواهینامه شرکت در کنگره شد که طی مراسمی لوح تقدیر و گواهینامه به مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان تقدیم شد. همچنین دکتر مقیمی به عنوان مسئول کمیته روابط بین الملل در اولین کنگره اوراسیای علوم ورزشی 2018 تبریز حضور داشت.

روابط عمومی بیمارستان بهبود   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری کمپین روبان صورتی با بزرگداشت هفته تربیت بدنی توسط بیمارستان بهبود

کمپین روبان صورتی با گرامیداشت هفته تربیت بدنی توسط بیمارستان بهبود در پارک ائل گلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، کمپین روبان صورتی با گرامیداشت هفته تربیت بدنی توسط بیمارستان بهبود در پارک ائل گلی برگزار شد. این کمپین در راستای بزرگداشت اول اکتبر ( دهم مهرماه ) روز جهانی آگاه سازی زنان در برابر سرطان پستان و گرامیداشت هفته تربیت بدنی در محل پارکینگ اصلی پارک ائل گلی تبریز از ساعت 7صبح شروع گردید که با استقبال با شکوه اقشار مختلف مردم و ورزشکاران علی الخصوص بانوان حاضر در پارک مواجه شد. از ابتدای مراسم تیم اجرائی کمپین با برپائی چادر و استقرار در محل تعیین شده به سوالت حاضرین پاسخ دادند و با شکلات و سیب از میهمانان پذیرائی به عمل آمد. از برنامه های ویژه این کمپین، سخرانی دکتر ادیانی- متخصص جراحی عمومی، فلوشیپ جراحی سینه از امریکا-  و دکتر زاد ایمانی متخصص گوارش، داخلی و آندوسکوپی بود که در خصوص علائم انواع کانسرهای شایع در زنان و راههای پیشگیری از ابتلا به ایراد سخن پرداختند. سپس کارشناس تغذیه بیمارستان در خصوص تغذیه و سلامت بانوان سخنرانی نمود. خانم مهانفر همچنین در مورد تغذیه در دوران درمان بیماران شیمی درمانی مطالبی ایراد کرد. در ادامه دکتر مقیمی- متخصص طب ورزش- در مورد تاثیر ورزش در درمان کانسر و افزایش روحیه مقاومت در برابر بیماریها و در زمان استفاده از شیمی درمانی سخنرانی نمود. وی با اشاره به مدت زمان ورزش روزانه، تداوم و استمرار در امر ورزش را عامل اصلی جلوگیری از پیشروی کانسر و سایر بیماریها دانست. همچنین از سخنرانان این کمپین می توان به دکتر دیندوست – مترون بیمارستان- دکتر ایمانی رئیس هیئت مدیره بیمارستان که در خصوص اجرای کمپین روبان صورتی در سنوات گذشته و اجرای طرح رایگان معاینات سینه بانوان در بیمارستان سخنرانی نمودند. سپس مدیرعامل بیمارستان با حضور در جمع تیم اجرائی کمپین، سخنرانی نمود. بهمن ذیجاه ضمن قدردانی از عوامل برگزار کننده کمپین، آمار قابل توجه مراجعین به درمانگاه معاینات رایگان سینه بانوان در بیمارستان اشاره کرد و برگزاری این کمپین ها را در آگاه سازی مردم در پیشگیری از ابتلا به بیماری خانمان برانداز سرطان بسیار موثر دانست. در ادامه تیم ورزشی کاراته بیمارستان که در روزهای اخیر موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات کشوری شده اند، به اجرای حرکات ورزشی پرداختند. سپس دانش آموزان آمادگی و مهد کودک بهبود برنامه سرود اجرا کردند و در ادامه میهمان ویژه کمپین، خانم صادقزاده به ایراد سخنرانی پرداخت.سخنان مشاور امور زنان در استانداری آذربایجان شرقی با محوریت سلامت بانوان و تاثیر ورزش در بهبودی پس از ابتلا به بیماری بود. این کمپین با اهداء جوایز ارزنده به گروه سرود آمادگی و مهدکودک بهبود و ورزشکاران حاضر در کمپین به کار خود پایان داد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال محموله دارو و لوازم ضروری پزشکی توسط بیمارستان بهبود برای زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه

محموله دارو و لوازم ضروری پزشکی توسط بیمارستان بهبود برای درمان زائران اربعین حسینی، به همراه کادر درمانی ویژه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، محموله دارو و لوازم ضروری مصرفی پزشکی و درمانی همانند سنوات قبل با دستور مدیرعامل و توسط واحد انبار داروئی تهیه و آماده ارسال به مرز شلمچه برای درمان زائران اربعین حسینی شد. در این راستا تو تن از پرستاران مجرب بیمارستان نیز طی حکمی از طرف بیمارستان جهت خدمت رسانی به زائران کربلای معلا و نجف اشرف نیز به همراه محموله دارو ها به مرز شلمچه اعزام شدند. مراسم استقبال از زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه با هماهنگی ستاد عتبات عالیات اجرا می گردد و توفیق خدمت رسانی به زائران نجف اشرف و کربلای معلا همه ساله شامل حال مجموعه بیمارستان بهبود گردیده است

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری کنفرانس سلامت بانوان به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی (سبا ) در بیمارستان بهبود

به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی ( سبا )، کنفرانس سلامت بانوان با سخنرانی دکتر ادیانی – متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی پستان – در سالن کنفرانس بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این کنفرانس با حضور مدیرعامل، پرسنل و کادر درمانی بیمارستان و کارشناسان طرح روبان صورتی در سالن کنفرانس دکتر ایمانی از ساعت 8 صبح برگزار گردید. در این کنفرانس ، دکتر ادیانی به بیان تعاریف و مشخصه های عوامل تهدید کننده سلامت زنان و نقش مهم تغذیه و روابط اجتماعی و مسائل روحی و روانی در ابتلا به انواع سرطانهای شایع در بانوان اشاره کرد. وی همچنین به مقایسه آمار مبتلایان به کانسر در ایران و جهان و کشورهای پیشرفته پرداخت که در این بین آمار مبتلایان به کانسر در ایران در بین زنان نگران کننده اعلام شد. دکتر ادیانی پیشنهاد داد در جلسه ای مجزا به ارائه راهکارها و عوامل کنترل کننده در خانواده ها برای عدم ابتلا و شیوع سرطان در زنان و آموزش آگاه سازی خواهد پرداخت. پس از ایراد سخنرانی دکتر ادیانی، خانم گیلزاد کارشناس ارشد رشته پرستاری و مسئول طرح روبان صورتی- آگاه سازی بانوان در پیشگیری از ابتلا به سرطان پستان- مقاله ای در مورد هفته پیشگیری و آگاه سازی بانوان از ابتلا به سرطان پستان که اول اکتبر هر سال مصادف با نهم مهرماه امسال بود ارائه داد که در پایان خبر درج می گردد.

    باز مهر آمد، مهر و مهرباني، ياريگري و كمك رساني...

    و ما باز ايستاده ايم، مستمر و مستحكم، با راهكارهاي نوين پيشگيري و اطلاع رساني...

    پيمان بسته ايم تا آگاهي دهيم، پشتيباني كنيم از دردمنداني كه در اين كارزار در نبردند...

    ما همچنان در تلاشيم تا در اين چالش، مامني امن تر بيافرينيم، دستهاي دردمند آنان را در دست فشرده و راه شاد زيستن را روشن نماييم. هم اينك با بيش از ده سال تلاش و مداومت بر قله اي ايستاده ايم، و سرافرازانه مدعي اولين پيغام رسان، راهگشا و امدادگر مبتلايان و دردمندانيم. پرچم اكتبر صورتي را كه از سال 1997 در سراسر جهان به اهتزاز درآمده، سرافرازتر نموده و خود نيز سردمدار اين جنبش از سال 2007 بوده ايم. هم اكنون در ماه اكتبر همراه و همگام با سراسر دنيا به نوبه خود پرچم دار اين چالش عظيم هستيم. همواره مي كوشيم تا اين مهمترين ركن اعتلاي سلامت جامعه را پررنگ تر نماييم.

سال 1395 در يك بسيج همگاني در بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي بهبود در برنامه 10 روزه كمپين روبان صورتي در زمينه آگاه سازي سرطان پستان در طرحي يكپارچه و متحد بيش از پيش فعاليت نموديم؛ با اتوبوس سلامت در سطح شهر فعالانه تلاش نموده و با برگزاري جلسات آموزشي و معاينه خانم ها و آگاه سازي هرچه بيشتر در زمينه ارتقاء سلامت و اصلاح تغذيه در حفظ و پايداري خانواده ها يعني مهمترين ركن جامعه كوشيديم. سال 96 در يك برنامه يكروزه در پارك ائل گولي تبريز ضمن آگاه سازي و آموزش هاي تغذيه اي و بهداشتي، برنامه هاي ورزشي و كنترل ديابت را نيز هر چه پررنگ تر ساختيم. هم اكنون نيز درصدد مداومت و پايداري و گسترش هرچه بيشتر اين چالش بوده در اين راستا ثابت قدميم.

  اكتبر، ماه آگاهي بخشي جهاني چالشي همگاني مي طلبد. ما دست اندركاران طرح آگاه سازي سرطان پستان با نماد روبان صورتي، اكتبر صورتي را ارج مي نهيم و گرامي مي داريم. برنامه غربالگري سرطان پستان را پررنگ تر و با پايداري بيشتر ادامه مي دهيم. هم اكنون ادعا داريم كه واحد معاينات رايگان پستان در زمينه غربالگري سرطان پستان، فعال ترين مركز در آذربايجان شرقي و شايد در كل ايران است؛ كه با قدمت12 ساله در حدود يكصدوسي هزار پرونده الكترونيكي و كاغذي دارد، و همه روزه از ساعت 8 الي 13:30 در راستاي ارتقاء سلامت خانواده ها واحدي فعال است.

  ما در بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي بهبود، روبان صورتي را آرماني مقدس نام نهاديم؛ و در اين راستا رسالت آرماني خويش را گسترده تر خواهيم كرد و با استعانت از ياري خداوند منان سلامت جهاني را به ارمغان خواهيم آورد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید سالانه هیئت اعزامی اداره کل بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریز از بیمارستان بهبود در قالب اعتبار بخشی سالانه بیمارستانها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، بازدید سالانه هیئت اعزامی اداره کل بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریز از بیمارستان بهبود در قالب اعتبار بخشی سالانه بیمارستانها برگزار گردید. این بازدید در قالب بازرسان منتخب از پزشکان و پرسنل معاونت درمان و دارو استان متشکل از 18 کارشناس و بازرس از بخشهای مختلف بیمارستان شامل سایت مدیریت، بخشهای بستری، اتاق عمل، تجهیزات پزشکی، داروخانه و انبار داروئی، پذیرش و ترخیص، دفتر بهبود کیفیت و ارتقاء سلامت، توریسم سلامت، حقوق گیرندگان خدمت و رسیدگی به شکایات، تصویربرداری و طب هسته ای، سنگ شکنی و اورژانس بیمارستان بازرسی به عمل آوردند. در این بازرسی 4 ساعته، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره به همراه مدیران بخشهای مذکور و کارشناسان امر به همراه بازرسان به ارائه مستندات و مدارک ملزومه پرداختند و به سوالات بازرسان پاسخ دادند. طی نظرسنجی از کارشناسان و بازرسان حاضر در بازدید، این بازرسی در کل اظهار رضایت همگانی بازرسان را در پی داشت که نتایج این بازرسی به زودی ثبت و به مراجع ذی صلاح و بیمارستان ارسال خواهد شد. پس از اتمام این بازرسی، مدیرعامل بیمارستان، طی جلسه ای فوری که همه مدیران و کارشناسان حاضر در بازرسی، حضور داشتند، از تک تک پرسنل اداری و کادر درمانی و مسئولین بخشها به خاطر تلاش مستمر و پیگیری و انجام امور محوله در راستای ارتقاء اعتباربخشی بیمارستان تشکر و قدردانی نمود. سپس مسئولین بخشها در مورد بازرسی انجام شده گزارش خود را به مدیرعامل ارائه دادند و از مساعدت مدیرعامل و سایت مدیریت بیمارستان در همکاری های صورت گرفته تشکر نمودند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آغاز سال تحصیلی 98-97 در مهد کودک و آمادگی بهبود

سال تحصیلی 98-97 همزمان با مدارس و مهدکودک های سراسر کشور در مهد کودک و آمادگی بهبود آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در مدارس و مهدکودک های سراسر کشور، این آئین با حضور مدیرعامل بیمارستان در مهدکودک و آمادگی بهبود نیز اجرا گردید و نوگلان و فرزندان پرسنل و کادر بیمارستان به همراه تنی چند از ثبت نام شوندگان غیر کادر، با فرم و لباس یکدست شروع به فراگیری و یادگیری آموزه های تحصیلی مطابق با سرفصل های آموزش و پرورش شدند. بهمن ذیجاه در آئین شروع سال تحصیلی 98-97، ضمن اظهار خرسندی از تاسیس مهدکودک و آمادگی بهبود، از مربیان و مسئولین مهدکودک خواست در آموزش و یادگیری کودکان دقت لازم را داشته باشند تا ضمن رعایت موازین و سرفصلهای آموزش و پرورش، در  راستای ارتقاء سطح فکری نونهالان و ترویج فرهنگ آموزش و یادگیری، تشویق و ترغیب شوند تا بتوانند با ادامه تحصیل و طی مدارج بالا آینده ای روشن را برا خود رقم بزنند. سال تحصیلی 98-97 در مهدکودک و آمادگی بهبود با عبورکودکان از زیر قرآن و ورود به محیط آموزشی رسما آغاز گردید.

این آموزشگاه با استخدام کارشناسان آموزشی و روانشناسان باتجربه در زمینه کودکان در شیفت های صبح تا عصر، در زمینه آموزش و نگهداری کودک با ارائه تغذیه با کیفیت و مناسب کودک و برگزاری دوره های آموزشی ویژه، آماده پذیرش و ثبت نام می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

قبلی12345678910بعدی
صفحه1 از31