مديريت سايت

مديريت سايت

بازدید سالانه هیئت اعزامی اداره کل بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریز از بیمارستان بهبود در قالب اعتبار بخشی سالانه بیمارستانها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، بازدید سالانه هیئت اعزامی اداره کل بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریز از بیمارستان بهبود در قالب اعتبار بخشی سالانه بیمارستانها برگزار گردید. این بازدید در قالب بازرسان منتخب از پزشکان و پرسنل معاونت درمان و دارو استان متشکل از 18 کارشناس و بازرس از بخشهای مختلف بیمارستان شامل سایت مدیریت، بخشهای بستری، اتاق عمل، تجهیزات پزشکی، داروخانه و انبار داروئی، پذیرش و ترخیص، دفتر بهبود کیفیت و ارتقاء سلامت، توریسم سلامت، حقوق گیرندگان خدمت و رسیدگی به شکایات، تصویربرداری و طب هسته ای، سنگ شکنی و اورژانس بیمارستان بازرسی به عمل آوردند. در این بازرسی 4 ساعته، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره به همراه مدیران بخشهای مذکور و کارشناسان امر به همراه بازرسان به ارائه مستندات و مدارک ملزومه پرداختند و به سوالات بازرسان پاسخ دادند. طی نظرسنجی از کارشناسان و بازرسان حاضر در بازدید، این بازرسی در کل اظهار رضایت همگانی بازرسان را در پی داشت که نتایج این بازرسی به زودی ثبت و به مراجع ذی صلاح و بیمارستان ارسال خواهد شد. پس از اتمام این بازرسی، مدیرعامل بیمارستان، طی جلسه ای فوری که همه مدیران و کارشناسان حاضر در بازرسی، حضور داشتند، از تک تک پرسنل اداری و کادر درمانی و مسئولین بخشها به خاطر تلاش مستمر و پیگیری و انجام امور محوله در راستای ارتقاء اعتباربخشی بیمارستان تشکر و قدردانی نمود. سپس مسئولین بخشها در مورد بازرسی انجام شده گزارش خود را به مدیرعامل ارائه دادند و از مساعدت مدیرعامل و سایت مدیریت بیمارستان در همکاری های صورت گرفته تشکر نمودند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آغاز سال تحصیلی 98-97 در مهد کودک و آمادگی بهبود

سال تحصیلی 98-97 همزمان با مدارس و مهدکودک های سراسر کشور در مهد کودک و آمادگی بهبود آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در مدارس و مهدکودک های سراسر کشور، این آئین با حضور مدیرعامل بیمارستان در مهدکودک و آمادگی بهبود نیز اجرا گردید و نوگلان و فرزندان پرسنل و کادر بیمارستان به همراه تنی چند از ثبت نام شوندگان غیر کادر، با فرم و لباس یکدست شروع به فراگیری و یادگیری آموزه های تحصیلی مطابق با سرفصل های آموزش و پرورش شدند. بهمن ذیجاه در آئین شروع سال تحصیلی 98-97، ضمن اظهار خرسندی از تاسیس مهدکودک و آمادگی بهبود، از مربیان و مسئولین مهدکودک خواست در آموزش و یادگیری کودکان دقت لازم را داشته باشند تا ضمن رعایت موازین و سرفصلهای آموزش و پرورش، در  راستای ارتقاء سطح فکری نونهالان و ترویج فرهنگ آموزش و یادگیری، تشویق و ترغیب شوند تا بتوانند با ادامه تحصیل و طی مدارج بالا آینده ای روشن را برا خود رقم بزنند. سال تحصیلی 98-97 در مهدکودک و آمادگی بهبود با عبورکودکان از زیر قرآن و ورود به محیط آموزشی رسما آغاز گردید.

این آموزشگاه با استخدام کارشناسان آموزشی و روانشناسان باتجربه در زمینه کودکان در شیفت های صبح تا عصر، در زمینه آموزش و نگهداری کودک با ارائه تغذیه با کیفیت و مناسب کودک و برگزاری دوره های آموزشی ویژه، آماده پذیرش و ثبت نام می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت ایام شهادت حضرت اباعبداللّه الحسین (ع) در بیمارستان بهبود

در آستانه فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای  حسینی مجلس سوگواری و عزاداری  شهادت حضرت امام حسین ( ع ) و شهدای روز عاشورا ، روز سه شنبه، 26 شهریور ماه  با حضور همکاران و میهمانان در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار گردید.

این مراسم از ساعت 8 صبح با تلاوت کلام الله مجید توسط مدیر روابط عمومی بیمارستان شروع گردید، سپس حجت الاسلام راد نیک به بیان فلسفه شهادت حضرت امام حسین (ع) و دو عامل زمانی و مکانی این واقعه یعنی روز عاشورا به عنوان عامل زمانی و صحرای کربلا به عنوان عامل مکانی این واقعه پرداخت. همچنین وی به اثرات عزاداری با خلوص نیت اشاره نمود و نمونه مثبت آنرا در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و نوع نگرش رزمندگان ایران در دستیابی به فرهنگ عاشورائی شهید و شهادت و خانواده های آنها در مواجهه با شهادت عزیزانشان در جنگ تحمیلی و حتی نگرش عاشورائی آزادگان و جانبازان اشاره کرد.  همچنین وی به بیان دلایل پررنگ شدن این واقعه بدلیل بستن آب به روی خانواده حضرت سیدالشهداء و نحوه شهادت کوچکترین سرباز روز عاشورا – حضرت علی اصغر  (ع)  - پرداخت و در ادامه با مداحی کربلائی حسن شفیعی  - مداح اهل بیت عصمت وطهارت  - مراسم با حزن و اندوه و عزاداری خاص و سینه زنی و قرائت قسمتی از زیارت عاشورابه پایان رسید.

روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قهرمانی تیم بیمارستان بهبود درششمین دوره مسابقات کشوری کاراته سبک کن شین کان ، جام صلح و دوستی

تیم کاراته سبک کن سین کان بیمارستان بهبود درششمین دوره مسابقات کشوری چند جانبه کاراته سبک کن شین کان ، جام صلح و دوستی به میزبانی کلانشهر تبریز به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود این مسابقات با حضور بیش از 120 نفر از ورزشکاران کاراته کار برگزیده در قالب 8 تیم فنی برگزار گردید که در این مسابقات و در بخش تیمی تیم بیمارستان فوق تخصصی بهبود تبریز به سرپرستی مسئول درمانگاه طب ورزشی بیمارستان - دکتر مرتضی مقیمی اسکویی -  توانست مقام اول را کسب نماید و تیمهای ب آذربایجان شرقی و تیم آذربایجان غربی توانستند مقامهای دوم و سوم این مسابقات را کسب نمایند .

همچنین دکترمقیمی به عنوان سر داور در این مسابقات نیز حضور داشت.

روابط عمومی بیمارستان بهبود 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری دوره آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه در بیمارستان بهبود

دوره های آموزشی امداد ونجات و کمک های اولیه، در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای افزایش کارائی پرسنل اداری – خدماتی و پشتیبانی بیمارستان، همینطور به منظور افزایش ایمنی بیماران در فضاهای غیرکلینیکی، کلاس آموزشی تئوری و عملی برای 53 نفر از پرسنل برگزار گردید. در این دوره آموزشی که دومین دوره آموزشی در زمینه امداد و نجات و کمک های اولیه بود، در مجموع از 11 نفر از پرسنل مجرب درمانی برای تدریس و آموزش استفاده گردید که در پایان این دوره از کارآموزان، آزمون شفاهی و عملی به عمل آمد که در این بین، 29 نفر از پرسنل موفق به اخذ نمره قبولی و دریافت گواهینامه علمی پایان دوره ها با تائید مدیرعامل بیمارستان گردیدند. شایان ذکر است در اکثر ایام هفته دفتر آموزش با همکاری روابط عمومی بیمارستان نسبت به برگزاری کلاسهای آموزشی و اخلاق حرفه ای ، سمینارهای علمی، کنفرانس های پزشکی، درمانی اقدام می کند که مورد استقبال اساتید، پزشکان، کادر درمانی و پرسنل اداری قرار می گیرد.

 روابط عمومی بیمارستان بهبود 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بخش MRI بیمارستان بهبود

عملیات احداث بخشMRI همزمان با ساخت پروژه توسعه بیمارستان در طبقه زیرزمین آغاز گردید وبا پایان ساخت محوطه دستگاه و نصب دستگاه توسط کارشناسان در بهمن ماه 1396، اقدام به پذیرش بیماران و مراجعه کنندگان نمود. هم اینک این بخش از ساعت 7صبح تا 10شب بصورت فعال در حال پذیرش بیماران بوده و با تکمیل پروژه بصورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان خواهد بود.

مزایای این دستگاه شامل:

  - دستگاه MRI 5/1 تسلا ساخت کمپانی GE ایالات متحده (سال ساخت 2017)  

  - قابلیت Silent Scan با امکان انجام تصویربرداری بی صدا در پروتکل های مغزی

  - تنها مرکز موجود کلانشهر تبریز با تونل ورودی بیمار به قطر 70 سانتی متر

  - قابلیت پذیرش بیمار تا وزن 200 کیلوگرم

  - کوتاه سازی فرایند تصویربرداری همگام با افزایش حجم اطلاعات

  - دارای کویل منعطف مورد نیاز کودکان و انواع کویل سر و گردن، قفسه سینه، ستون فقرات، شکمی، زانو و مچ پا، سینه 

  - امکان حذف آرتیفکت های حرکتی و فلزی

  -  امکان آنژیوگرافی بدون تزریق

  - امکان انجام تصویربرداری با FOV های خیلی کوچک با رزولیشن بالا

  - تصویربرداری سه بعدی

  - امکان بررسی میزان چربی و آهن انباشت شده در کبد 

 

 

 

بیمارستان بهبود برگزیده ملی جشنواره تعاونی های برتر کشور در سال 1397

با رای داوران جشنواره تعاونی های برتر کشور و هم زمان با هفته تعاون و هفته دولت، بیمارستان بهبود برگزیده ملی جشنواره تعاونیهای برتر شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، جشنواره تعاونی های برتر کشور در سال 97 در حالی به کار خود پایان داد که بیمارستان بهبود به عنوان برگزیده ملی این جشنواره شناخته شد. سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر ایران ابتدا در مرحله استانی و سپس در مرحله کشوری اجرا شد. این در حلیست که بیمارستان بهبود به همراه بیست و یک تعاونی برتر دیگر استان در بین بیش از 400 تعاونی فعال در استان به عنوان نمونه انتخاب شده بودند که از این 22 تعاونی برتر، بیمارستان بهبود و شرکت سگال آذر به عنوان تعاونی برتر و منتخب تعاونیهای استان ضمن دریافت لوح سپاس و تندیس جشنواره استانی، منتخب جشنواره جهت اعزام به مرحله کشوری شدند که در این بین شرکت تعاونی بهداشتی، خدماتی و درمانی بهبود به عنوان تعاونی برتر ملی موفق به دریافت لوح سپاس وتندیس سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر کشور شد. شایان ذکر است مدیرعامل بیمارستان بهبود با حضور در مراسم اختتامیه جشنواره و اهداء جوایز، لوح سپاس و تندیس جشنواره را دریافت نمود. مجموعه بیمارستان و هتل بهبود با ایجاد اشتغال بیش از 400 نفر و با تربیت و آموزش آنها یکی از فعالان واقعی اشتغال زائی و رفع بیکاری در استان می باشد که با اجرای طرح توسعه  فضای فیزیکی و تجهیز به روزترین و مدرن ترین دستگاههای پزشکی و همکاری با متخصصین و اساتید و جراحان پزشکی و پیراپزشکی مطرح کشور و عضویت در شبکه جهانی ارتقاء سلامت و توریسم سلامت از طلایه داران خدمت رسانی در امر پزشکی استان می باشد. ضمن تبریک به خانواده بزرگ بیمارستان و هتل بهبود از زحمات مدیرعامل و هیئت مدیره مجموعه در مدیریت صحیح و تشویق و ترغیب کارکنان و پرسنل مجموعه در رعایت اخلاق حرفه ای و اجرای قوانین و مقررات تلفیقی کار و پزشکی قدردانی می نمائیم.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود به همراه مدیران اداره کل تعاون با حجه الاسلام دکتر آل هاشم

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود، به همراه مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فعالان بخش تعاون به مناسبت هفته تعاون با حجه الاسلام والمسلمین دکترآل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

به مناسبت هفته تعاون و در راستای تجلیل از تعاونگران برتر استان، با دعوت مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود با حجه الاسلام دکتر آل هاشم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این برنامه صبح روز یکشنبه 11 شهریور ماه در بیت معظم له با حضور مدیران اداره کل تعاون و فعالان و منتخبین بخش تعاون به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

در ابتدای این دیدار مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن خیرمقدم به مدعوین، از نماینده ولی فقیه در استان نسبت به قبول دعوت و بلند نظری ایشان در امر تعاون قدردانی نمود. مهندس حسینی به تشریح عملکرد اداره کل تعاون از ابتدای تشکیل تا زمان حال پرداخت و آمار گرایش و عضویت تعاونگران در این اداره را از قبل از انقلاب و بعد از انقلاب و دهه اخیر مقایسه نمود و گفت: بیش از 4000 شرکت تعاونی در استان تاسیس گردیده که بیش از 400 تعاونی فعال و در امر ایجاد اشتغال پرچم دار هستند. وی از مدیرعامل چند تعاونی پویا و موفق با ذکر اسامی یاد نمود که در این میان از خدمات مدیرعامل بیمارستان بهبود نیز قدردانی شد . همچنین دکتر ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود – در سخنانی کوتاه به تشریح عملکرد و اهداف بیمارستان بهبود اشاره کرد. سپس از فعالان عرصه تعاون به بیان نظرات خود پرداختند و در ادامه حجه الاسلام آل هاشم به ایراد سخنرانی پرداخت. ایشان از زحمات مدیران اداره تعاون و تلاشگران و تعاونگران استان تقدیر و تشکر کرد و امر تعاون را سفارش خداوند در قرآن کریم و سفارش پیامبر عظیم الشان و ائمه اطهار خواند. دکتر آل هاشم به بیان رفتارهای انسانی مثل حسد، خود خواهی و حرص مال اندوزی و اثرات عدم همکاری و نداشتن روحیه تعاون و نوع دوستی در این خصوصیات متذکر شد و میهمانان و مدعوین را به تقوای الهی، نوع دوستی و تعاونگری دعوت نمود. این دیدار با سخنان دکتر آل هاشم به پایان رسید.

روابط عمومی بیمارستان بهبود      

 

 

 

 

 

 

 

کسب عنوان تعاونگر برتر استان توسط مجموعه بیمارستان و هتل بهبود در سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان در سال 1397

شرکت تعاونی خدماتی، درمانی بهبود در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان به عنوان تعاونگر برتر موفق به دریافت نشان افتخار و لوح یادبود گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، شرکت تعاونی بهداشتی، خدماتی و درمانی بهبود – مجموعه بیمارستان و هتل بهبود – با انتخاب هیئت داوران از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان در سال 1397 به عنوان تعاونی برتر استان آذربایجان شرقی انتخاب شد. در مراسم اهداء جوایز این جشنواره که در تالار اندیشه شهرداری کلانشهر تبریز برگزار گردید، پس از خیرمقدم و ارائه گزارش مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از برگزاری جشنواره و ارائه گزارش اجمالی از وضعیت عملکرد اداره کل تعاون و وضعیت اشتغال شرکتهای تعاونی در استان، دو تن از شرکتهای تعاونی استان که موفق به کسب تعاونگر نمونه کشور شده اند معرفی شدند. سپس مدیرعامل شرکت تعاونی بهداشتی، خدماتی و درمانی بهبود به عنوان تعاونگر برتر استان و کشور به سخنرانی پرداخت. بهمن ذیجاه ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل تعاون استان و همکاران خدوم ایشان، از عدم حضور مدیران ارشد استان و نمایندگان مجلس در جلسه به عنوان بی توجهی آنها به امر تعاونی ها و شرکتهای تعاونی استان قلمداد کرد. وی به تاریخچه تاسیس بیمارستان از  بدو تاسیس در یک اتاق استیجاری تا به رسیدن فضای فعلی بیمارستان به متراژ بالغ بر 22000 مترمربع با تجهیز دستگاههای مدرن و پیشرفته پزشکی دنیا و استفاده از تجارب و علم اساتید و پزشکان مطرح استان و کشور و خدمات پس از درمان و بستری بیماران، همچنین عضویت بیمارستان در شبکه جهانی ارتقاء سلامت و اخذ مجوز توریسم سلامت و پذیرش بیماران بین الملل در بیمارستان و تاسیس هتل بهبود با توجه به نیاز اسکان مسافران در مرکز شهر اشاره نمود و برنامه آتی بیمارستان و هتل بهبود را با تاسیس بخشهای رادیوتراپی مجهز و مدرن و ارتقاء هتل بهبود به درجات عالی با احداث ساختمان جدید برای آن عنوان کرد. بهمن ذیجاه در قسمتی از سخنان خود به عدم همکاری مسئولین ذی ربط در اخذ مجوز تاسیس بخش رادیوتراپی و توسعه هتل بهبود اذعان نمود و از میهمان وزارتی جلسه – مهندس طاهائی – خواستار رسیدگی به مشکلات تعاونگران شد.

سپس مهندس پورشریفی دیگر تعاونگر نمونه استان به ایراد سخنرانی پرداخت و از مشکلات عرصه تعاون در دولت سخن گفت. در ادامه مهندس طاهائی – بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سخرانی پرداخت و ضمن قدردانی از زحمات تعاونگران استان به بحث و مبادله در مورد مشکلات مطرح شده از بخش تعاون اشاره کرد. همچنین پس از سخنان طاهائی، با دعوت تعاونگران نمونه استان لوح یادبود و جوایز ایشان به آنها اهداء شد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قبلی12345678910بعدی
صفحه1 از30