مديريت سايت

مديريت سايت

به مناسبت ایام تعطیلات نورورز 1398 کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز بصورت سرزده از بیمارستان بهبود بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، به مناسبت ایام تعطیلات نوروز1398 و در راستای نظارت بر اجرای دقیق و مناسب استقبال از میهمانان نوروزی در  کلانشهر تبریز، کارشناسان و ارزیابان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز از واحدها و بخشهای مختلف درمانی بیمارستان بهبود بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که ظهر روز جمعه 98/1/9 صورت گرفت، دکتر شیخ – رئیس اداره نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی و چند تن از کارشناسان معاونت درمان تبریز حضور داشتند و ضمن دیدار و گفتگو با مدیرعامل و مترون و سوپروایزر بیمارستان، از بخشهای فعال و در حال خدمت بیمارستان بازدید به عمل آوردند. دکتر شیخ ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال مسئولین فنی بخشهای پاراکلینیکی در ایام تعطیل، از فعال بودن بخشهای درمانی همچون اتاق عمل و بستری و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان طبق برنامه زمان بندی قدردانی نمود و از زحمات مدیرعامل و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان در ایام تعطیلات نوروزی تقدیر و تشکر کرد. بهمن ذیجاه – مدیر عامل بیمارستان بهبود – نیز ضمن خوش آمدگوئی و تبریک ایام فرخنده عید نوروز، از تشریف فرمائی رئیس اداره اعتبار بخشی  و نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی و کارشناسان معاونت درمان تبریز استقبال کرد و نظارت و بازدیدهای سرزده مسئولین را در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مراکز پزشکی و درمانی، موثر دانست.

شایان ذکر است بخشهای مختلف درمانی، پاراکلینیکی و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان بهبود در ایام تعطیلات نوروز 1398 همانند سنوات قبل با ارائه خدمات بستری و سرپائی و فعال بودن کامل بخش تصویربرداری، آزمایشگاه، داروخانه و دندانپزشکی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی کلانشهر تبریز می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود        

 

 

 

 

 

 

جلسه فوری و اضطراری تیم مدیریت بحران در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای دستورالعمل مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز مبنی بر آماده باش کلیه تیم های بحران در استان، تیم مدیریت بحران و بلایای بیمارستان بهبود، روز پنجشنبه 98/1/8 با دستور مدیرعامل و رئیس تیم بحران تشکیل جلسه داد. در این جلسه اضطراری که با حضور تمامی اعضاء تیم بحران برگزار شد، پس از ارائه گزارش توسط  مسئول ستاد بحران و تشریح مسائل و مشکلات توسط اعضاء، پیشنهادات و راهکارهای لازم ثبت و جمع آوری گردید. همچنین اعضاء تیم بحران پس از جلسه دورمیزی، از محوطه داخلی و بیرونی بیمارستان و پروژه در حال ساخت بازدید به عمل آوردند و با بررسی میدانی، دستورات لازم برای مقابله با بحران سیل به دفتر فنی و واحد خدمات و تاسیسات ابلاغ گردید.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به نام یگانه خالق هستی بخش

بهار نماد جلوه گاه الهی در بازآفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خودرستن و به حق پیوستن!

در سالی که گذشت بیمارستان فوق تخصصی بهبود با تلاش و همت پزشکان و کادر درمانی و با افتتاح بخش های جدید اورژانس، پاراکلینیکی و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی، توانست پیشرفت ها و موفقیت های قابل توجهی در ارتقاء شاخص های سلامت و رضایت مندی مراجعه کنندگان کسب نماید.

در این راستا شرکت تعاونی بهداشتی درمانی 429 بهبود تبریز ( بیمارستان فوق تخصصی بهبود ) با کسب رتبه درجه یک اعتبار بخشی بیمارستانها، به عنوان تعاونی برتر ملی و نمونه کشوری و تعاونی برتر استان آذربایجان شرقی در حوزه خدمات بهداشتی درمانی و کارآفرین برتر سازمان تامین اجتماعی در سال 1397 انتخاب شد و افتخار دارد با عضویت در شبکه جهانی بیمارستانهای ارتقاء دهنده سلامت (HPH ) و دارا بودن مجوز توریسم سلامت (IPD ) سهم موثری در آگاهی و ارتقاء سلامت جامعه در پیشگیری از ابتلا به بیماریهای صعب العلاج و خدمت به مسافران و میهمانان داخلی و خارجی در کلانشهر تبریز ایفا نماید.

امید است با یاری خداوند متعال سال 1398 هجری شمسی، سالی توام با ثبت توفیقات روز افزون در عرصه ارائه خدمات نوین بهداشتی درمانی ، به مردم آذربایجان و میهمانان گرانقدر از اقصی نقاط کشور و کشورهای همسایه و سالی پر از صحت و سلامتی در پرتو عنایات و برکات الهی برای همه تلاشگران بی ادعای بهداشت و درمان باشد.

بهمن ذیجاه

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی بهبود

 

 

 

به مناسبت 22 اسفند روز جهانی رژیم درمانگر - کمپین رژیم درمانی و مشاوره تغذیه در مصلی حضرت امام خمینی(ره) تبریز توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، به مناسبت هفته دوم ماه مارس و روز جهانی رژیم درمانگر، کمپین مشاوره رژیم درمانی و تغذیه با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان و حضور کارشناسان تغذیه و کادر درمانی بیمارستان بهبود، روز جمعه 17 اسفند ماه در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز با شرکت نمازگزاران حاضر در نماز جمعه برگزار شد. این کمپین که هم در قسمت آقایان و هم در قسمت بانوان به اجرا درآمد، با استقبال بی نظیر نمازگزاران مواجه شد ، چنانکه تا پایان خطبه دوم نماز جمعه این کمپین ادامه پیدا کرد و کارشناسان مجبور شدند حتی با وجود صف های نمازجمعه به سوالات نمازگزاران پاسخ دهند. این کمپین با پوشش خبری واحد خبر صداوسیمای مرکز استان همراه بود که کارشناسان و مسئولین بیمارستان با ارائه گزارش کار کمپین در تهیه خبر شرکت نمودند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی رژیم درمانگر، کنفرانس رژیم درمانگر با رویکرد تکریم از کارشناسان تغذیه و تقدیر از کارکنانی که با رعایت رژیم درمانی مناسب نسبت به کم نمودن وزن خود اقدام نموده اند، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این کنفرانس در راستای برنامه های گرامیداشت روز جهانی رژیم درمانگر با حضوراساتید، پزشکان، پرسنل اداری و کادر درمانی از ساعت 30/8 صبح در سالن کنفرانس دکتر ایمانی با هماهنگی روابط عمومی و دفترارتقاء سلامت بیمارستان برگزار شد. برنامه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شروع گردید و در ادامه دکتر جواد ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود - در سخنانی به اهمیت بحث تغذیه در زندگی و رعایت رژیم در تغذیه روزمره اشاره نمود. ایمانی از فعالیت های دفتر ارتقاء سلامت بیمارستان در آگاه سازی رایگان مراجعین و بیماران در پیشگیری از ابتلا به بیماریها قدردانی نمود. در ادامه مدیرعامل بیمارستان بهبود با تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان کمپین مشاوره تغذیه در نمازجمعه هفته جاری، ارتقاء سلامت جامعه و شهروندان  را یکی از اهداف عالی بیمارستان بهبود برشمرد. بهمن ذیجاه به تاریخچه فعالیت دفترارتقاء سلامت اشاره نمود و از تلاشهای ده ساله این دفتر در آگاه سازی بانوان در پیشگیری از سرطان برست سخن گفت. وی آمار مراجعین را بیش از دویست هزار نفر طی این مدت خواند و با اشاره به سایر کمپین ها مانند روبان صورتی، غربالگری فشارخون، آگاه سازی دیابت و ورزش، برنامه ریزی این بیمارستان در آگاه سازی و پیشگیری از سایر بیماریها را جزو برنامه های سال 98 برشمرد. پس از سخنان ذیجاه، مهانفر – مسئول تغذیه بیمارستان، به ارائه کنفرانس خود در زمینه تغذیه سالم  پرداخت و مهندس کریمی – کارشناس تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی سخنان کوتاهی از فعالیتهای بیمارستان بهبود در زمینه تغذیه سالم تقدیر و تشکر نمود و با اهداء لوح یادبود از فعالیت های مسئول تغذیه بیمارستان در پیشبرد اهداف دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تشکر کرد. در ادامه نونهالان مهد کودک بهبود با اجرای سرود ویژه حال و هوای سالن را با لبخند های حضار عوض نمودند و سپس با پخش کلیپ های ویژه در مورد تغذیه، از همکارانی که با رعایت رژیم تغذیه نسبت به کاهش وزن خود اقدام نموده بودند، همچنین کارشناسان تغذیه بیمارستان قدردانی به عمل آمد. در پایان مراسم از میهمانان پذیرائی به عمل آمد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کمیته بحران در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، کمیته بحران پیشگیری و مقابله با بلایا و بحرانهای احتمالی، با رویکرد بررسی مجدد چارت تشکیلاتی تیم بحران، تعیین مسئولیت های جدید در چارت، بررسی نیازهای بیمارستان در زمان بحران، بررسی مانور آمادگی در برابر بحران در بیمارستان فوق تخصصی بهبود برگزار شد. عباس دیندوست در این جلسه راهکارهای مناسب و پیشنهادات اعضاء را درکمیته مطرح نمود که نسبت به آنها تصمیم مناسب اتخاذ گردید. همچنین مسئول کمیته بحران با اشاره به پیش بینی وآمادگی کامل تیم در مواجهه با بحران های خارج از بیمارستان همچون زلزله، آتش سوزی و سایر بلایای طبیعی که نیاز به همکاری تمامی ارگانها منجمله بیمارستانهای خصوصی را دارد، اشاره نمود. در این جلسه چارت تشکیلاتی تیم بحران بررسی و تغییرات لازم اعمال گردید. همچنین مانور پیشگیری در برابر حوادث غیرمترقبه برنامه ریزی شد که تاریخ و زمان اجرای آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مانور دورمیزی مقابله با زلزله و آتش سوزی در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای آمادگی هرچه بیشتر و ارزیابی تیم بحران، مانور زلزله و آتش سوزی با شرکت کلیه اعضاء تیم مدیریت بحران بیمارستان بهبود، روز پنجشنبه 11/11/97 برگزار شد. پیش از آغاز مانور، تیم مدیریت بحران، مانور دور میزی خود را در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار نمود. این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد. سپس دکتر جواد ایمانی مدیر تیم بحران، به تشریح فلسفه امداد و نجات و لزوم آمادگی تیم مدیریت بحران بیمارستان در 24 ساعت شبانه روز و تجهیز لوازم و ملزومات مورد نیاز در ستاد بحران پرداخت. وی خاطر نشان کرد ساعات اولیه وقوع بحران حیاتی ترین ساعات امداد و نجات است که در این لحظات وظیفه کلیه مدیران و مسئولین تیم بحران حضور به موقع در محل بیمارستان جهت آمادگی در مواجهه با هرگونه خطرات غیر مترقبه است. پس از وی عباس دیندوست به تشریح سناریوی مانور پرداخت و جزئیات مانور با مشارکت و همفکری اعضاء تیم مدیریتی بررسی شد. سپس بهمن ذیجاه ضمن قدردانی از حضور تیم مدیریت بحران و آمادگی کامل برای اجراء آن را قابل ستایش خواند. مدیرعامل بیمارستان بهبود لزوم حضور به موقع در بیمارستان و بررسی جزئیات و در صحنه بودن مدیران تیم بحران را لازم و ضروری دانست. سپس تیم بحران با حضور در محل انجام مانور و بررسی سناریو، مانور امداد و نجات مصدومان پیش فرض را آغاز نمود.این مانور طی یک ساعت با حضور و مشارکت کلیه اعضاء در محل از پیش تعیین شده خود و اجرای دقیق امور محوله با اعلام وضعیت سفید مدیر تیم بحران به کار خود پایان داد. در پایان اعضاء تیم با حضور در ستاد بحران اجرای مانور را تشریح و مدیرعامل و مدیر تیم بحران از کلیه اعضاء تیم تقدیر و تشکر نمود.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کسب عنوان چهره برتر هفتمین جشنواره حوزه کارآفرینی سازمان تامین اجتماعی در سال 1397 توسط  مدیرعامل بیمارستان بهبود

بهمن ذیجاه در هفتمین جشنواره حوزه کارآفرینی سازمان تامین اجتماعی در سال 1397 به عنوان چهره برتر شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، مدیرعامل بیمارستان بهبود، در هفتمین جشنواره حوزه کارآفرینی سازمان تامین اجتماعی در سال 1397 در بین مراکز درمانی استان با کسب امتیاز لازم، و احراز شرایط به عنوان یکی از هجده چهره برتر حوزه کارآفرینی  انتخاب شد.  ذیجاه - مدیر عامل بیمارستان -  روحیه کار تیمی همه کارکنان بیمارستان را موجب کسب موفقیت های اخیر این مرکز درمانی دانسته، تلاش دلسوزانه و مستمر کلیه پزشکان، کارکنان و کادر درمان را در راستای تحقق اهداف اصلی بیمارستان که همانا رضایت مندی مشتریان و بیماران می باشد، دانست. این جشنواره همه ساله و در راستای ارج نهادن به زحمات کارگران و کارکنان بیمه شده تامین اجتماعی توسط کارفرمایان و تشویق کارفرمایان به استفاده از کارکنان و کارگران بیمه شده در محیط های اداری، کارگاهها و بنگاه های اقتصادی برگزار می شود. معیار انتخاب کارفرمای نمونه در این جشنواره با در نظر گرفتن تعداد کثیری از پارامترهای مختلف در حوزه استخدام نیروهای متخصص و مرتبط و با ارزیابی و کارشناسی سازمان تامین اجتماعی می باشد.

شایان ذکراست شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی بهبود تبریز ( بیمارستان بهبود ) در سال 1397 علاوه بر این موفقیت ، عنوان شرکت تعاونی نمونه ملی وکشوری و هچنین تعاونی برتراستان را نیز کسب کرده است.

روابط عمومی بیمارستان بهبود              

 

 

                                                       

در راستای اعتبار بخشی بیمارستانهای آذربایجان شرقی، صورت گرفت:

ارزیابی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیمارستان فوق تخصصی بهبود

کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای اعتباربخشی بیمارستان ها از بیمارستان فوق تخصصی بهبود ارزیابی بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای اعتبار بخشی سالانه بیمارستانهای کشور، ارزیابی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز برای دومین بار در سال 1397 روز چهارشنبه 24 بهمن ماه از بخش های مختلف بیمارستان بهبود صورت گرفت. در ابتدای این ارزیابی، کارشناسان در سالن کنفرانس بیمارستان حضور بهم رساندند. مراسم ابتدائی این ارزیابی با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط مدیر روابط عمومی بیمارستان آغاز شد. سپس دکتر جواد ایمانی ضمن خیرمقدم به میهمانان، گزارشی از برنامه های ارزیابی های قبلی از بیمارستان را ارائه نمود. رئیس هیئت مدیره بیمارستان با اشاره به ارزیابی سالهای اخیر، خاطراتی از دوران تصدی سمت ریاست دانشگاه توسط خود و ارزیابی های آن دوران را برای حضار بیان نمود. در ادامه بهمن ذیجاه با تقدیر و تشکر از حضور کارشناسان، گزارشی از فعالیت های بیمارستان، رسالت، بیانیه و اهداف بیمارستان ارائه داد. مدیرعامل بیمارستان بهبود به افتتاح بخشی از پروژه توسعه بیمارستان و شروع به کار اورژانس جدید بیمارستان اشاره نمود. ذیجاه خرید دستگاه های مدرن و بروز جهت رفع نیاز مراجعین، تکمیل و تجهیز بخش تصویربرداری، اجرای طرح های خودجوش و رایگان توسط بیمارستان همچون معاینات رایگان سینه بانوان، درمانگاه دیابت، درمانگاه فشارخون و سایر طرحها که در طول سال و ایام خاص اجرا می گردد را بیان نمود. سپس دکتر علی زادایمانی دقایقی به سخنرانی پرداخت و بهترین توصیه کارشناسان به بخشها را بیان ایرادات و نواقص بخشها و مستندات دانست و از آنها خواست در این مورد با مسئولین بخشها همکاری نمایند. همچنین دکتر کاظمی ضمن قدردانی از مهمان نوازی مدیریت بیمارستان قسمتی از موارد قابل ارزیابی را بیان نمود. مسئول کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ارزیابی، لیست اسامی کارشناسان حاضر را به همراه بخشهای قابل ارزیابی قرائت نمود. در پایان این مراسم و پیش از آغاز ارزیابی، از میهمانان پذیرائی به عمل آمد. خاطر نشان می گردد، این ارزیابی در ساعت 14 همانروز به کار خود پایان داد و کارشناسان پس از بررسی های لازم طی روزهای آتی نتایج این ارزیابی را به بیمارستان اطلاع خواهند داد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جلسه هم اندیشی پزشکان ارتوپدی با مدیرعامل بیمارستان بهبود

جلسه هم اندیشی پزشکان کارگروه جراحی ارتوپدی با مدیرعامل بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، جلسه هم اندیشی و هم فکری پزشکان کارگروه جراحی ارتوپدی با مدیرعامل بیمارستان بهبود روز جمعه پنجم بهمن ماه در هتل بهبود برگزار شد. این جلسه با حضور پزشکان جراح ارتوپد، مدیرعامل و مسئول درآمد بیمارستان با پذیرائی صبحانه آغاز شد. در ادامه بهمن ذیجاه ضمن خیرمقدم، گزارشی از افتتاح درمانگاههای جدید و بخش اورژانس و خرید تجهیزات بخش تصویربرداری ارائه داد. مدیرعامل بیمارستان بهبود با تشریح مشکلات بوجود آمده با بیمه های طرف قرارداد با بیمارستان، به مشکل خرید تجهیزات و لوازم اعمال جراحی ارتوپدی توسط بیماران قبل از عمل و مشکل بازپرداخت هزینه های بیمه تکمیلی توسط بیمه ها اشاره نمود. در ادامه دکتر نوری با تقدیر و تشکر از دعوت گروه و استقبال مدیرعامل بیمارستان نسبت به قضیه مشورت و هم فکری برای حل مشکلات بوجود آمده در اعمال جراحی ارتوپدی، پیشنهادات خود را در راستای حل مشکلات بوجود آمده مطرح نمود. همچنین دکتر شیری و دکتر پاشائی ضمن صحبتهائی، پیشنهادات خود را درباره حل مشکل بیمه ها و تهیه لوازم مصرفی و تجهیزات اعمال جراحی ارتوپدی به گروه ارائه دادند. در ادامه آئین نامه و قوانین جدید کنترل عفونت در بیمارستانها ضمن ارائه توضیحات توسط مسئول درآمد بیمارستان، تحویل پزشکان گردید. در پایان جلسه مصوبات و پیشنهادات گروه طی صورتجلسه ای جهت پیگیری و اجرا به امضاء حضار در جلسه رسید.

روابط عمومی بیمارستان بهبود  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قبلی12345678910بعدی
صفحه1 از33