تبریز 2018
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
درباره بيمارستان
سي تي اسكن اسپيرال

بازدید گروه پزشکی آلمانی از بیمارستان فوق تخصصی بهبود

در آستانه رخداد جهانی تبریز 2018

بازدید گروه پزشکی آلمانی از بیمارستان فوق تخصصی بهبود و طرح توسعه آن

در آستانه رخداد جهانی تبریز 2018 تنی چند از پزشکان معتبر و صاحب نام کشور آلمان از بیمارستان فوق تخصصی بهبود و طرح توسعه آن بازدید بعمل آوردند .

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی بهبود ، چند تن از پزشکان معتبر و صاحب نام کشور آلمان ، همچون دکتر توماس فلیتنر و دکتر اودو کراوس و خانم اشمیت و هیئت همراه ، ظهر روز یکشنبه 16/7/96 ضمن دیدار و گفتگو با مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی بهبود ، از طرح توسعه بیمارستان بازدید به عمل آوردند . در ابتدای این دیدار آقای بهمن ذیجاه – مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی بهبود – با بیان تاریخچه احداث بیمارستان کنونی و اقدامات درمانی و طرح های در دست اجرای بیمارستان به ایراد سخن پرداختند . سپس دکتر توماس فلیتنر – پزشک فوق تخصص جراحی زیبائی و پلاستیک و موسس و مدیر3 مرکز درمانی بیمارستانی و کلینیک در آلمان – با بیان تمجید و تبریک به مدیریت و کارکنان نسبت به پذیرش انبوه  بیماران و مراجعین که حاصل نحوه برخورد خوب و متین کارکنان و کادر درمانی مجرب و متعهد می باشد ، ابراز خوشحالی و شعف نمود . ایشان در سخنان خود از اطلاع رسانی فراگیر در خصوص ترویج زایمان طبیعی وکمپین رایگان پیشگیری و غربالگری سرطان پستان در تمام نقاط بیمارستان اشاره و از انجام این نوع اطلاع رسانی در حد بیمارستانهای بین المللی تقدیرو تشکر نمودند . همچنین خواستار همکاری های فی ما بین و انجام اعمال جراحی مشترک بین پزشکان ایرانی و آلمانی در بیمارستان بهبود شدند . در ادامه دکتر اودو کراوس متخصص ژنتیک و عضو هیئت علمی دانشگاههای پزشکی آلمان ، با بیان اینکه فعالیتهای این بیمارستان در سطح استاندارد های بین المللی است ، نسبت به انتقال دانش علمی و فنی بین پزشکان آلمانی و ایرانی؛ تبادل دانشجو و پزشک مابین بیمارستانهای آلمان و بیمارستان بهبود ابراز علاقه نشان دادند . همچنین خانم اشمیت ضمن تشکر و قدردانی از مهمان نوازی مدیریت بیمارستان ، بیان داشتند قرار نیست صرفا پزشکان ایرانی از دانش پزشکان آلمانی بهره ببرند بلکه پزشکان آلمانی هم می توانند از تجربیات و توانمندیهای پزشکان ایرانی استفاده نمایند . پس از پذیرائی ، میهمانان از طرح توسعه بیمارستان و بخشهای جدیدالاحداث همچون دستگاه MRI سایلنت ( بی صدا ) شمالغرب کشور و بخش مجهز و پیشرفته اسکوپی بازدید کردند . شایان ذکر است درطرح توسعه بیمارستان بهبود از آخرین سیستم و تکنولوژی های روز دنیا در علم پزشکی همچون اتاقهای عمل پیشرفته و آنلاین و بخش مجهز اورژانس به مساحت 2300 متر و بخشهای مراقبتهای ویژه  CCU  VIPو VIP ICU و مردان و زنان و کودکان و واحدهای پاراکلینیکی منجمله آزمایشگاه تشخیص طبی و بخش تصویر برداری پزشکی شامل ماموگرافی دیجیتال و دستگاه سی تی اسکن و رادیولوژی رنگی دیجیتال جهت استفاده عموم مردم شریف تبریز و آذربایجان شرقی و استانهای هم جوار بهره می برد و در فازهای بعدی طرح توسعه ،این بیمارستان در نظر دارد بخشهای رادیوتراپی و کموتراپی با بهره گیری از آخرین تکنولوژی پزشکی روز دنیا به مجموعه خدمات درمانی خود اضافه نماید . 

همچنین بیمارستان فوق تخصصی بهبود با دارا بودن هتل و ترانسفر اختصاصی و با داشتن اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل ( IPD ) در کشور ، پذیرنده بیماران مراجعه کننده از کشورهای همسایه نظیر آذربایجان ، ترکیه ، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد .

 روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

Last modified on چهارشنبه, 19 مهر 1396 08:00
Rate this item
(2 votes)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل