رمضان 98
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
درباره بيمارستان
سي تي اسكن اسپيرال

دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود به همراه مدیران اداره کل تعاون با حجه الاسلام دکتر آل هاشم

دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود به همراه مدیران اداره کل تعاون با حجه الاسلام دکتر آل هاشم

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود، به همراه مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فعالان بخش تعاون به مناسبت هفته تعاون با حجه الاسلام والمسلمین دکترآل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

به مناسبت هفته تعاون و در راستای تجلیل از تعاونگران برتر استان، با دعوت مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود با حجه الاسلام دکتر آل هاشم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این برنامه صبح روز یکشنبه 11 شهریور ماه در بیت معظم له با حضور مدیران اداره کل تعاون و فعالان و منتخبین بخش تعاون به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

در ابتدای این دیدار مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن خیرمقدم به مدعوین، از نماینده ولی فقیه در استان نسبت به قبول دعوت و بلند نظری ایشان در امر تعاون قدردانی نمود. مهندس حسینی به تشریح عملکرد اداره کل تعاون از ابتدای تشکیل تا زمان حال پرداخت و آمار گرایش و عضویت تعاونگران در این اداره را از قبل از انقلاب و بعد از انقلاب و دهه اخیر مقایسه نمود و گفت: بیش از 4000 شرکت تعاونی در استان تاسیس گردیده که بیش از 400 تعاونی فعال و در امر ایجاد اشتغال پرچم دار هستند. وی از مدیرعامل چند تعاونی پویا و موفق با ذکر اسامی یاد نمود که در این میان از خدمات مدیرعامل بیمارستان بهبود نیز قدردانی شد . همچنین دکتر ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود – در سخنانی کوتاه به تشریح عملکرد و اهداف بیمارستان بهبود اشاره کرد. سپس از فعالان عرصه تعاون به بیان نظرات خود پرداختند و در ادامه حجه الاسلام آل هاشم به ایراد سخنرانی پرداخت. ایشان از زحمات مدیران اداره تعاون و تلاشگران و تعاونگران استان تقدیر و تشکر کرد و امر تعاون را سفارش خداوند در قرآن کریم و سفارش پیامبر عظیم الشان و ائمه اطهار خواند. دکتر آل هاشم به بیان رفتارهای انسانی مثل حسد، خود خواهی و حرص مال اندوزی و اثرات عدم همکاری و نداشتن روحیه تعاون و نوع دوستی در این خصوصیات متذکر شد و میهمانان و مدعوین را به تقوای الهی، نوع دوستی و تعاونگری دعوت نمود. این دیدار با سخنان دکتر آل هاشم به پایان رسید.

روابط عمومی بیمارستان بهبود      

 

 

 

 

 

 

 

Last modified on شنبه, 17 شهریور 1397 07:40
Rate this item
(1 Vote)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل