عید قربان 98
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
درباره بيمارستان
سي تي اسكن اسپيرال

ارائه خدمات پزشکی و پرستاری به زائرین اربعین حرم اباعبدالله الحسین (ع) توسط بیمارستان بهبود

ارائه خدمات پزشکی و پرستاری به زائرین اربعین حرم اباعبدالله الحسین (ع) توسط بیمارستان بهبود

در آستانه اربعین حسینی و در راستای خدمت رسانی به زائران کاروانهای پیاده روی به سمت کربلای معلا، خدمات پزشکی و پرستاری توسط اکیپ اعزامی بیمارستان بهبود در مرز شلمچه عراق، انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و ایام عزاداری ماه صفرو با توجه به عبور کاروانهای پیاده روی اربعین، طبق سنوات گذشته، خدمات پزشکی و پرستاری توسط اکیپ اعزامی بیمارستان بهبود در مرز شلمچه عراق و با هماهنگی موکب شباب علی اکبر (ع) به زائرین پیاده روی اربعین حسینی ارائه گردید. در این برنامه دو تن از پرستاران مجرب و متعهد بیمارستان نیز با دستور مدیرعامل، با حضور در محل موکب شباب علی اکبر (ع) به ارائه خدمات پزشکی و درمانی پرداختند.

طبق گزارش عملیاتی از محل، روزانه 200 تن از زائران از کشورهای ایران، پاکستان، افغانستان، آذربایجان، ترکیه و عراق و دست اندرکاران موکب شباب علی اکبر (ع) از خدمات رایگان درمانی و پرستاری بیمارستان بهبود استفاده نموده اند. همچنین نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و استاندار و تنی چند از مدیران ارشد استان و مدیر عامل بیمارستان بهبود و هیئت همراه از این محل بازدید به عمل آوردند و در جریان امر قرار گرفتند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

Rate this item
(2 votes)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل