MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
درباره بيمارستان
سي تي اسكن اسپيرال

دیدار معاون آموزشی و سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان با مدیرعامل بیمارستان بهبود

دیدار معاون آموزشی و سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با مدیرعامل بیمارستان بهبود

معاونین آموزشی و سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان ۀذربایجان شرقی با مدیرعامل بیمارستان بهبود دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، معاونین آموزشی و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان طی یک دیدار صمیمی با مدیرعامل و مسئولین واحد ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار چند ساعته، که در هتل بهبود تبریز صورت گرفت، ابتدا گزارش عملکرد واحد آموزش همگانی و ارتقاء سلامت بیمارستان از سال 1395 توسط نعمتی – کارشناس آموزش همگانی بیمارستان – قرائت گردید. نعمتی با اشاره به آمار آموزش بیش از 6500 نفر از مسئولین، مدیران، دبیران و اولیاء دانش آموزان و خود دانش آموزان در راستای 16 محور آموزش همگانی توسط 20 نفر از اساتید، پزشکان و کارشناسان مجرب و با سابقه بیمارستان،  به ارائه تسهیلات و خدمات رایگان و کم هزینه همچون کنترل دیابت، فشارخون، طب ورزشی، بهداشت روانی و روان شناسی، معاینات رایگان پستان، کنترل بدخیمی ها و ... اشاره کرد. در ادامه معاون آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات گروه آموزشی بیمارستان بهبود، خواستار ادامه آموزش ها در مدارس شد. سپس معاون سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان در سخنانی با اشاره به ارزش بالای آموزش همگانی و قدردانی از تلاشهای آموزشی بخش ارتقاء سلامت بیمارستان، پیشنهاد عقد تفاهم نامه فی مابین، مبنی بر پایش و توسعه شاخص های سلامت برای پرسنل آموزش و پرورش با اولویت شاغلین خانم از طریق بیمارستان بهبود را ارائه داد که با استقبال مدیرعامل بیمارستان روبرو شد. همچنین پیشنهاد نیازسنجی آموزشی از سوی واحد آموزش اداره کل برای ادامه آموزش توسط بیمارستان داده شد که مورد تائید قرار گرفت. در پایان این دیدار گرم و صمیمی، بهمن ذیجاه ضمن تقدیر و تشکر از حضورمعاونین آموزش و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان، به اهمیت آموزش های مداوم توسط کادر بیمارستان با حضور مسئولین آموزش و پرورش تاکید کرد. مدیرعامل بیمارستان بهبود پیشنهاد راه اندازی مدارس مروج سلامت با همکاری اداره آموزش و پرورش استان را ارائه نمود که مورد تائیدحاضرین در  جلسه گردید.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

Last modified on چهارشنبه, 26 دی 1397 10:31
Rate this item
(1 Vote)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل