عید قربان 98
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
درباره بيمارستان
سي تي اسكن اسپيرال

بازدید سرزده کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز در ایام تعطیلات نوروزی

به مناسبت ایام تعطیلات نورورز 1398 کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز بصورت سرزده از بیمارستان بهبود بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، به مناسبت ایام تعطیلات نوروز1398 و در راستای نظارت بر اجرای دقیق و مناسب استقبال از میهمانان نوروزی در  کلانشهر تبریز، کارشناسان و ارزیابان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز از واحدها و بخشهای مختلف درمانی بیمارستان بهبود بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که ظهر روز جمعه 98/1/9 صورت گرفت، دکتر شیخ – رئیس اداره نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی و چند تن از کارشناسان معاونت درمان تبریز حضور داشتند و ضمن دیدار و گفتگو با مدیرعامل و مترون و سوپروایزر بیمارستان، از بخشهای فعال و در حال خدمت بیمارستان بازدید به عمل آوردند. دکتر شیخ ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال مسئولین فنی بخشهای پاراکلینیکی در ایام تعطیل، از فعال بودن بخشهای درمانی همچون اتاق عمل و بستری و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان طبق برنامه زمان بندی قدردانی نمود و از زحمات مدیرعامل و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان در ایام تعطیلات نوروزی تقدیر و تشکر کرد. بهمن ذیجاه – مدیر عامل بیمارستان بهبود – نیز ضمن خوش آمدگوئی و تبریک ایام فرخنده عید نوروز، از تشریف فرمائی رئیس اداره اعتبار بخشی  و نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی و کارشناسان معاونت درمان تبریز استقبال کرد و نظارت و بازدیدهای سرزده مسئولین را در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مراکز پزشکی و درمانی، موثر دانست.

شایان ذکر است بخشهای مختلف درمانی، پاراکلینیکی و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان بهبود در ایام تعطیلات نوروز 1398 همانند سنوات قبل با ارائه خدمات بستری و سرپائی و فعال بودن کامل بخش تصویربرداری، آزمایشگاه، داروخانه و دندانپزشکی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی کلانشهر تبریز می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود        

 

 

 

 

 

 

Last modified on چهارشنبه, 21 فروردين 1398 06:11
Rate this item
(1 Vote)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل