روز جهانی بدون دخانیات
همه با هم کرونا را شکست میدهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

اوقات شرعی

طراحی سایت
يكشنبه 11 خرداد 1399.
:تاريخ شمسی
الأحد 9 شوال 1441.
:قمری
May 31 2020.
:میلادی

بازدید سرزده کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز در ایام تعطیلات نوروزی

به مناسبت ایام تعطیلات نورورز 1398 کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز بصورت سرزده از بیمارستان بهبود بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، به مناسبت ایام تعطیلات نوروز1398 و در راستای نظارت بر اجرای دقیق و مناسب استقبال از میهمانان نوروزی در  کلانشهر تبریز، کارشناسان و ارزیابان دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تبریز از واحدها و بخشهای مختلف درمانی بیمارستان بهبود بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که ظهر روز جمعه 98/1/9 صورت گرفت، دکتر شیخ – رئیس اداره نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی و چند تن از کارشناسان معاونت درمان تبریز حضور داشتند و ضمن دیدار و گفتگو با مدیرعامل و مترون و سوپروایزر بیمارستان، از بخشهای فعال و در حال خدمت بیمارستان بازدید به عمل آوردند. دکتر شیخ ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال مسئولین فنی بخشهای پاراکلینیکی در ایام تعطیل، از فعال بودن بخشهای درمانی همچون اتاق عمل و بستری و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان طبق برنامه زمان بندی قدردانی نمود و از زحمات مدیرعامل و کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان در ایام تعطیلات نوروزی تقدیر و تشکر کرد. بهمن ذیجاه – مدیر عامل بیمارستان بهبود – نیز ضمن خوش آمدگوئی و تبریک ایام فرخنده عید نوروز، از تشریف فرمائی رئیس اداره اعتبار بخشی  و نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی و کارشناسان معاونت درمان تبریز استقبال کرد و نظارت و بازدیدهای سرزده مسئولین را در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مراکز پزشکی و درمانی، موثر دانست.

شایان ذکر است بخشهای مختلف درمانی، پاراکلینیکی و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان بهبود در ایام تعطیلات نوروز 1398 همانند سنوات قبل با ارائه خدمات بستری و سرپائی و فعال بودن کامل بخش تصویربرداری، آزمایشگاه، داروخانه و دندانپزشکی شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی کلانشهر تبریز می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود        

 

 

 

 

 

 

Last modified on چهارشنبه, 21 فروردين 1398 06:11
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل