محرم 98
درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال

بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیمارستان فوق تخصصی بهبود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیمارستان فوق تخصصی بهبود بازدیدکرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، دکتر حجت پورفتحی – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز – روز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه با حضور در بیمارستان بهبود، از بخشهای مختلف این بیمارستان بازدید به عمل آورد. در این بازدید دکتر پورفتحی از درمانگاه رایگان معاینات پستان دیدار و گزارشی از عملکرد 12 ساله این درمانگاه و آمار معاینات بیش از 200 هزار نفری مراجعین به این درمانگاه را که توسط مسئول درمانگاه ارائه شد، دریافت نمود. خانم گیلزاد با تشریح نحوه ارجاع و  راهنمائی مراجعین و بیماران مبتلا به سرطان پس از تشخیص اولیه، به ثبت اطلاعات بیماران بصورت سیستم جامع و متمرکز اشاره نمود. دکتر پورفتحی با قدردانی از زحمات مدیریت بیمارستان و کادر درمانگاه، از اعلام آمادگی  معاونت درمان دانشگاه علوم  پزشکی تبریز در همکاری و ثبت پرونده های قدیمی بیماران، جهت ارائه به سازمانهای جهانی خبر داد.

در ادامه دکتر پورفتحی از اورژانس جدید بیمارستان دیدار کرد.

همچنین پورفتحی ضمن دیدار از درمانگاه قلب، از عملکرد پزشکان و کادر درمانگاه در جمع آوری اطلاعات بیماران مبتلا به فشارخون بالا و برنامه های روز جهانی فشارخون بالا گزارشی دریافت نمود.

 

 

سپس با حضور در درمانگاه پایش سلامت خانواده شهداء از عملکرد این درمانگاه نیز گزارشی توسط دکتر ایمانی گرفت. ایمانی با اشاره به کم اهمیت خواندن و بی توجهی مسئولین بنیاد ایثارگران و جانبازان به طرح مذکور، اعلام نمود: در این طرح حدود 5000 مادر و پدر شهید بصورت دوره ای ویزیت می شوند و ویزیت و سیر درمان و داروهای ایشان ثبت و در پرونده آنها درج می شود.

 

در پایان این بازدید دکتر پورفتحی با اظهار خوشحالی از طرح های ویژه بیمارستان بهبود، از آمادگی کامل اساتید و کارشناسان معاونت درمان از همکاری و تعامل مابین دانشگاه و بیمارستان بهبود خبر داد. در ادامه دکتر پورفتحی از بخش تصویربرداری بیمارستان بازدید کرد و از دستگاه های فوق پیشرفته تصویربرداری مانند MRI ، رادیولوژی دیجیتال، دانسیتومتری و رادیولوژی دهان و دندان بازدید بعمل آورد. دکتر پورفتحی اعلام کرد: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن اعلام بیمارستان بهبود به عنوان یک بیمارستان پژوهشی – درمانی خصوصی، گفت: معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز آماده همکاری در تمامی زمینه ها با بیمارستان بهبود تبریز می باشد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود                

Last modified on شنبه, 12 مرداد 1398 10:24
Rate this item
(1 Vote)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی