تست
درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام شامخ معلم، روز جهانی کارگر و روز جهانی ماما در بیمارستان بهبود

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، مراسم گرامیداشت و پاس داشت مقام شامخ معلم، روز جهانی کارگر و روز جهانی ماما با حضور پزشکان و اساتید و هیئت مدیره  و کادردرمانی و پرسنل اداری در سالن کنفرانس دکتر ایمانی بیمارستان بهبود برگزار شد. این مراسم روز پانزدهم اردیبهشت ماه مصادف با پنجم ماه می همزمان با روز جهانی ماما با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و خیر مقدم مدیرعامل بیمارستان شروع گردید و حجه الاسلام رادنیک طی سخنرانی به ارزش والای کار و کارگر در اسلام و اجر معنوی کارگر برابر با جهاد در راه خدا اشاره نمود. 

در ادامه بابک رشتی – مترون بیمارستان -  با قدردانی از زحمات اساتید و پزشکان حاضر در آموزش و تربیت نیروهای مجرب و کارآمد درحوزه درمان، جایگاه واقعی ماما در جامعه را فراتر از ارزشهای والای یک قهرمان خواند و از تلاشهای شبانه روزی تیم زایمان و مامائی بیمارستان تقدیر و تشکر نمود. سپس دکتر ریحانی فر – جراح و متخصص زنان و زایمان - طی سخنانی کوتاه از ماماهای پرتلاش بخش زایمان بیمارستان که نقش مهم و موثر در زایمان های طبیعی دارند، تشکر نمود.

همچنین در این مراسم کارشناسان مامائی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز حضور بهم رساندند و به رسم یادبود هدایائی به ایشان اهداء شد.

در ادامه مسئول بخش زایمان گزارشی از آمار زایمان طبیعی و زایمان های طبیعی بی درد ارائه داد. سپس مدیرعامل بیمارستان طی سخنانی، ضمن قدردانی و اهداء لوح تقدیر از مقام اساتید و پزشکان علی الخصوص دکتر جواد ایمانی به عنوان پیشکسوت تعلیم و تربیت از همکاران بخش خدمات آقای فرزاد شیوه اصل و سرکار خانم عبدالله زاده و مامای نمونه بیمارستان سرکار خانم طلوعی با اهداء تقدیرنامه و هدیه ای به رسم یادبود قدردانی به عمل آورد. در پایان این مراسم از میهمانان حاضر پذیرائی به عمل آمد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود       

 

 

 

   

Last modified on شنبه, 19 مرداد 1398 12:16
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل