تست
درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

برگزاری کمپین رایگان غربالگری فشارخون در ماه مبارک رمضان به مناسبت روز جهانی فشارخون بالا توسط بیمارستان بهبود

به مناسبت روز جهانی فشارخون بالا ، طرح رایگان غربالگری فشارخون در دومین هفته  نمازجمعه ماه مبارک رمضان در مصلی حضرت امام(ره) تبریز توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این طرح با همکاری ستاد اقامه نماز جمعه استان و بنیاد مصلی حضرت امام(ره) تبریز، طبق هماهنگی از ساعت 11صبح آغاز و با توجه به ازدیاد مراجعه کنندگان، تا آخرین لحظه قرائت خطبه دوم توسط امام جمعه محبوب تبریز – حضرت آیت الله دکتر آل هاشم – ادامه پیدا کرد.

از آغازین ساعات شروع طرح عوامل اجرائی هم در قسمت برادران و هم در قسمت خواهران با استقبال بی نظیر نمازگزاران روبرو شدند.

با این حال عوامل اجرائی با نظم و هماهنگی مناسب طرح را پیش برده و مانع از بروز هرگونه مشکل شدند. گفتنی است امام جمعه محبوب تبریز به همراه شهردار کلانشهر تبریز و استاندار آذربایجان شرقی نیز با حضور در محل غربالگری طرح مذکور در مصلی حضرت امام(ره)، در این کمپین مشارکت نمودند.

غربالگری رایگان فشارخون در راستای طرح ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود و پیرو دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کلیه مراکز بهداشتی و درمانی و در ادامه طرحهای ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود همچون کمپین آگاه سازی و پیشگیری از سرطان زنان، کمپین پیشگیری از دیابت و کمپین ورزشی اجرا شد. همچنین با هماهنگی بنیاد مصلی حضرت امام(ره) کمپین غربالگری رایگان فشارخون بالا در روز جمعه سوم خرداد ماه نیز در محل مصلی حضرت امام (ره) برگزار خواهد شد. روابط عمومی بیمارستان بهبود    

Last modified on شنبه, 19 مرداد 1398 13:06
Rate this item
(2 votes)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل