عید غدیرخم
من به خاطر تو ماسک میزنم
همه باهم کرونا را شکست می دهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
MRI
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

اوقات شرعی

طراحی سایت
پنجشنبه 23 مرداد 1399.
:تاريخ شمسی
الخميس 24 ذو الحجة 1441.
:قمری
Aug 13 2020.
:میلادی

بهره برداری و افتتاح داروخانه شماره 2 بیمارستان فوق تخصصی بهبود

همزمان با میلاد فرخنده حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام سجاد (ع)، داروخانه شماره 2 بیمارستان فوق تخصصی بهبود به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای خدمت رسانی به هموطنان و همشهریان گرامی وهمزمان با اعیاد فرخنده و میلاد امامان و ائمه اطهار(ع)، داروخانه شماره 2 بیمارستان بهبود به بهره برداری رسید.با افتتاح این داروخانه در طبقه همکف طرح توسعه، مردم شریف کلانشهر تبریز و میهمانان گرانقدر از داخل و خارج کشور در بیمارستان فوق تخصصی بهبود می توانند، اقلام داروئی تجویز شده توسط پزشکان را در اسرع وقت و براحتی تهیه نمایند. مدیرعامل بیمارستان بهبود همزمانی آیین افتتاح داروخانه شماره 2  بیمارستان را با اعیاد فرخنده شعبانیه به فال نیک گرفت و عنایات  ائمه اطهار را در پیشبرد اهداف بیمارستان که همانا خدمت رسانی و آرزوی بهبودی و سلامتی خانواده ها و شفای بیماران می باشد، برشمرد.

بهمن ذیجاه با اشاره به افتتاح بخشهای جدیدالتاسیس پروژه در سال آتی، از مسئولین و کارکنان و کادر درمانی در همکاری و مساعدت هرچه بیشترشان در راستای اتمام هرچه سریعتر پروژه طرح توسعه، قدردانی نمود. گفتنی است در آئین افتتاح داروخانه شماره 2 بیمارستان، اعضاء هیئت مدیره بیمارستان نیز حضور داشتند.

 

 

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

Last modified on چهارشنبه, 30 مرداد 1398 10:56
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل