درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال

بهره برداری و افتتاح داروخانه شماره 2 بیمارستان فوق تخصصی بهبود

همزمان با میلاد فرخنده حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام سجاد (ع)، داروخانه شماره 2 بیمارستان فوق تخصصی بهبود به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای خدمت رسانی به هموطنان و همشهریان گرامی وهمزمان با اعیاد فرخنده و میلاد امامان و ائمه اطهار(ع)، داروخانه شماره 2 بیمارستان بهبود به بهره برداری رسید.با افتتاح این داروخانه در طبقه همکف طرح توسعه، مردم شریف کلانشهر تبریز و میهمانان گرانقدر از داخل و خارج کشور در بیمارستان فوق تخصصی بهبود می توانند، اقلام داروئی تجویز شده توسط پزشکان را در اسرع وقت و براحتی تهیه نمایند. مدیرعامل بیمارستان بهبود همزمانی آیین افتتاح داروخانه شماره 2  بیمارستان را با اعیاد فرخنده شعبانیه به فال نیک گرفت و عنایات  ائمه اطهار را در پیشبرد اهداف بیمارستان که همانا خدمت رسانی و آرزوی بهبودی و سلامتی خانواده ها و شفای بیماران می باشد، برشمرد.

بهمن ذیجاه با اشاره به افتتاح بخشهای جدیدالتاسیس پروژه در سال آتی، از مسئولین و کارکنان و کادر درمانی در همکاری و مساعدت هرچه بیشترشان در راستای اتمام هرچه سریعتر پروژه طرح توسعه، قدردانی نمود. گفتنی است در آئین افتتاح داروخانه شماره 2 بیمارستان، اعضاء هیئت مدیره بیمارستان نیز حضور داشتند.

 

 

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

Last modified on چهارشنبه, 30 مرداد 1398 10:56
Rate this item
(1 Vote)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل