درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

برگزاری مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم در بیمارستان بهبود

مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم و تجلیل از سادات بیمارستان بهبود، روز دوشنبه 28 مرداد ماه در محل نمازخانه مرکزی بیمارستان و با حضور جمع کثیری از پرسنل و مسئولین و سادات برگزار گردید. در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای فقیه به سخنرانی پرداخت و به تشریح فلسفه غدیر و مسائل پیرامون آن اشاره نمود. فقیه با ذکر فضائل اخلاقی امیرالمومنین حضرت علی (ع) و تاثیر عملی رفتار علوی در زندگی را بسیار موثر خواند.

 

پس از سخنان حجه الاسلام فقیه، حسن شفیعی- مداح اهل بیت- با مداحی و ذکر اشعار در وصف عید سعید غدیر و حضرت علی (ع)، مدیحه ثرائی نمود و حاضران در مراسم را به شور و وجد آورد.

پس از مداحی، دکتر ایمانی- رئیس هیئت مدیره بیمارستان- سخنرانی نمود. دکتر ایمانی به نتایج فلسفه غدیر و شرح مختصری از واقعه روز هجده ذی حجه پرداخت. سپس مدیرعامل بیمارستان با سخنرانی مختصری از حضور پرسنل در هرچه باشکوه برگزار شدن مراسم تشکر کرد. بهمن ذیجاه به شرح مختصری از خدمات نوین بیمارستان برای همکاران همچون احداث پارکینگ ویژه برای پزشکان و پرسنل پرداخت و در پایان سخنان خود با اهداء هدیه و لوح یادبود از سادات بیمارستان قدردانی کرد. این مراسم با پذیرائی برای همکاران و حضار در مراسم به پایان رسید.

 

روابط عمومی بیمارستان بهبود  

Last modified on یکشنبه, 24 شهریور 1398 05:10
Rate this item
(1 Vote)

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی