شعار بهبود
من به خاطر تو ماسک میزنم
همه باهم کرونا را شکست می دهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
MRI
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 184

اوقات شرعی

طراحی سایت
پنجشنبه 9 بهمن 1399.
:تاريخ شمسی
الخميس 15 جماد ثاني 1442.
:قمری
Jan 28 2021.
:میلادی

برگزاری کمپین روبان صورتی و تربیت بدنی توسط بیمارستان فوق تخصصی بهبود

   

کمپین روبان صورتی و تربیت بدنی توسط بیمارستان فوق تخصصی بهبود در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، کمپین روبان صورتی و تربیت بدنی توسط بیمارستان بهبود در پارک ائل گلی برگزار شد. این کمپین در راستای بزرگداشت اول اکتبر ( دهم مهرماه ) روز جهانی آگاه سازی زنان در برابر سرطان پستان و گرامیداشت هفته تربیت بدنی در محل پارکینگ اصلی پارک ائل گلی تبریز از ساعت 8 صبح روز جمعه نوزدهم مهرماه شروع گردید که با استقبال با شکوه اقشار مختلف مردم و ورزشکاران علی الخصوص بانوان حاضر در پارک مواجه شد.

از ابتدای مراسم تیم اجرائی کمپین با برپائی چادر و استقرار در محل تعیین شده به سوالات حاضرین پاسخ دادند و با شکلات و سیب از میهمانان پذیرائی به عمل آمد. از برنامه های ویژه این کمپین، سخرانی دکتر چاووشی – فوق تخصصی انکولوژی - دکتر ادیانی- متخصص جراحی عمومی، فلوشیپ جراحی سینه از امریکا-  و دکتر زاد ایمانی متخصص گوارش، داخلی و آندوسکوپی – ، خانم دکتر ریحانی فر – جراح زنان و زایمان - بودند که در خصوص علائم انواع کانسرهای شایع در زنان و راههای پیشگیری از ابتلا به ایراد سخن پرداختند.

 

سپس دکتر حسن زاده – مدیرکل اداره سلامت و ورزش شهرداری تبریز سخنرانی نمود. ایشان ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل بیمارستان بهبود، در آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از بیماریها در بین مردم شریف تبریز، ضمن حمایت از طرح های ابتکاری بیمارستان بهبود، گفت: معاونت فرهنگی، اجتماعی و سلامت شهرداری کلانشهر تبریز آماده هرگونه همکاری فی مابین در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم کلانشهر تبریز می باشد. در ادامه دکتر مقیمی- متخصص طب ورزش- در مورد تاثیر ورزش در درمان کانسر و افزایش روحیه مقاومت در برابر بیماریها و در زمان استفاده از شیمی درمانی سخنرانی نمود. وی با اشاره به مدت زمان ورزش روزانه، تداوم و استمرار در امر ورزش را عامل اصلی جلوگیری از پیشروی کانسر و سایر بیماریها دانست. همچنین دکتر ایمانی رئیس هیئت مدیره بیمارستان که در خصوص اجرای کمپین روبان صورتی در سنوات گذشته و اجرای طرح رایگان معاینات سینه بانوان در بیمارستان سخنرانی نمود.

سپس مدیرعامل بیمارستان با حضور در جمع تیم اجرائی کمپین، سخنرانی نمود. حاج بهمن ذیجاه ضمن قدردانی از عوامل برگزار کننده کمپین، به آمار قابل توجه مراجعین به درمانگاه معاینات رایگان سینه بانوان در بیمارستان اشاره کرد و برگزاری این کمپین ها را در آگاه سازی مردم در پیشگیری از ابتلا به بیماری خانمان برانداز سرطان بسیار موثر دانست. ایشان استقبال از طرح فوق را در میان بانوان بی نظیر خواند و در این راستا اقدامات جدید بیمارستان را همچون افتتاح درمانگاه رایگان معاینات بیماریهای تناسلی زنان، درمانگاه رایگان پیشگیری از سرطان روده بزرگ و در مانگاه رایگان کنترل فشارخون بالا را معرفی کرد. در ادامه تیم کاراته بانوان مبارزان فدراسیون کاراته تبریز به اجرای حرکات رزمی پرداختند. در ادامه گروه سرود آمادگی و مهد کودک بهبود برنامه سرود اجرا کردند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود 

 

 

 

Last modified on شنبه, 23 آذر 1398 17:12
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل