من به خاطر تو ماسک میزنم
همه باهم کرونا را شکست می دهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
MRI
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 184

اوقات شرعی

طراحی سایت
چهارشنبه 15 مرداد 1399.
:تاريخ شمسی
الأربعاء 16 ذو الحجة 1441.
:قمری
Aug 05 2020.
:میلادی

بازدید معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان بهبود

  

ابراز رضایت و خرسندی معاون تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پیشرفت­ها و خدمات ارزنده بیمارستان فوق تخصصی بهبود تبریز!!!

دکتر کبیری _معاون بخش تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی _ که به همراه مدیرکل استان آذربایجان شرقی و هیئت همراه از بیمارستان بهبود بازدید می نمود، از خدمات ارزنده و پیشرفت های صورت گرفته در قالب شرکت تعاونی قدردانی نمود. این دیداراز برنامه های سفر ۲روزه دکتر کبیری در قالب بازدید از شرکتهای تعاونی موفق و برتر استان آذربایجان شرقی صبح روز ۵شنبه ۲۸ آذرماه صورت گرفت.

 

کبیری ضمن ابراز خشنودی از عملکرد بیمارستان بهبود در قالب شرکت تعاونی، گفت: روح تعاونگری و مشارکت و جلب رضایت بیماران در نحوه مدیریت و برخورد با مراجعین مجموعه به عینه ملموس و قابل شهود است. ایشان از مسئولین همراه استان خواست تا مدیران ارشد استانداری و شخص آقای استاندار ، در جریان برنامه های طرح توسعه بیمارستان بهبود قرار گیرند و در آیین های افتتاح بخشهای توسعه یافته دعوت شوند.

دکتر حسینی _مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان _  نیز، با قدردانی از مدیرعامل بیمارستان بهبود در مدیریت و استفاده بهینه از منابع و نیروی انسانی متخصص، پیشرفتهای مجموعه تعاونی هتل و بیمارستان بهبود را قابل تحسین خواند. مدیرعامل و بنیانگذار بیمارستان بهبود نیز ضمن قدردانی از حضور میهمانان، خدمات شرکت تعاونی بهبود را بیمارمحور خواند.

بهمن ذیجاه هدف بیمارستان بهبود را در ارائه خدمات با کیفیت و بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در بخشهای مختلف همچون تصویربرداری، آزمایشگاه، اتاق های عمل و بستری را سلامتی و تندرستی خانواده ها خواند و طرح های رایگان تشخیصی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی همچون معاینات رایگان پستان و بیماریهای تناسلی زنان و کولورکتال و کنترل فشار خون را موجب افزایش آگاهی جامعه و پیشگیری از ابتلا به بیماریها گفت.

 

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

Last modified on چهارشنبه, 11 دی 1398 15:41
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل