ايام فاطميه
درباره بیمارستان بهبود
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

برگزاری آئین تجلیل از پرستاران نمونه بیمارستان بهبود در هفته گرامیداشت مقام پرستار

آئین تجلیل از پرستاران نمونه و پیشکسوت بازنشسته رشته پرستاری بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، آئین تجلیل از پرستاران نمونه، همچنین پرستاران پیشکسوت و بازنشسته بیمارستان همزمان با بهره برداری از سالن جدید کنفرانس و آموزش بیمارستان در ساختمان سلامت در هفته گرامیداشت مقام پرستاران برگزار شد.

این مراسم روز پنجشنبه دوازدهم دی ماه از ساعت 9صبح با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی کشور آغاز شد. سپس دکتر جواد ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان – در سخنانی به توصیف صفات بارز پرستاری حضرت زینب(س) و خدمات پرستاران و تلاشهای شبانه روزی آنها پرداخت.

سپس دکتر علی زاد ایمانی سخنرانی نمود. رئیس بیمارستان بهبود ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرستاران، حرفه پرستاری را شریف و والا خواند و ارج نهادن به زحمات آنها را واجب دانست.

در ادامه خانم نامی در مورد روانشناسی رشته پرستاری سخنرانی نمود و استاد خدائی – شاعر توانمند شاغل در بیمارستان، اشعاری در مدح حضرت زینب(س) و پرستار قرائت کرد.

سپس آقای رشتی – مترون بیمارستان – ضمن ارائه گزارشی از دفتر پرستاری، نکاتی را در آستانه اعتبار بخشی و ارزشیابی دانشگاه ایراد نمود.

سخنران پایانی مراسم پس از پذیرائی از میهمانان، مدیرعامل بیمارستان حاج بهمن ذیجاه بود که ضمن تبریک و تهنیت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، خدمات پرستاران را با ارزش و در راستای اهداف بیمارستان خواند و از زحمات آنها قدردانی نمود.

در پایان مراسم از پرستاران نمونه سرکار خانم ندا رضائی به عنوان پرستار نمونه استانی و آقای کاظم زاده پرستار نمونه داخلی و پرستاران پیشکسوت بیمارستان با اهداء لوح تقدیر و هدایا و همچنین میهمانان حاضر با اهداء دسته گل و قدردانی به عمل آمد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود 

Last modified on شنبه, 14 دی 1398 16:26
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی