عید غدیرخم
من به خاطر تو ماسک میزنم
همه باهم کرونا را شکست می دهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
MRI
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 184

اوقات شرعی

طراحی سایت
پنجشنبه 23 مرداد 1399.
:تاريخ شمسی
الخميس 24 ذو الحجة 1441.
:قمری
Aug 13 2020.
:میلادی

برگزاری آئین تجلیل از پرستاران نمونه بیمارستان بهبود در هفته گرامیداشت مقام پرستار

آئین تجلیل از پرستاران نمونه و پیشکسوت بازنشسته رشته پرستاری بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، آئین تجلیل از پرستاران نمونه، همچنین پرستاران پیشکسوت و بازنشسته بیمارستان همزمان با بهره برداری از سالن جدید کنفرانس و آموزش بیمارستان در ساختمان سلامت در هفته گرامیداشت مقام پرستاران برگزار شد.

این مراسم روز پنجشنبه دوازدهم دی ماه از ساعت 9صبح با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی کشور آغاز شد. سپس دکتر جواد ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان – در سخنانی به توصیف صفات بارز پرستاری حضرت زینب(س) و خدمات پرستاران و تلاشهای شبانه روزی آنها پرداخت.

سپس دکتر علی زاد ایمانی سخنرانی نمود. رئیس بیمارستان بهبود ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرستاران، حرفه پرستاری را شریف و والا خواند و ارج نهادن به زحمات آنها را واجب دانست.

در ادامه خانم نامی در مورد روانشناسی رشته پرستاری سخنرانی نمود و استاد خدائی – شاعر توانمند شاغل در بیمارستان، اشعاری در مدح حضرت زینب(س) و پرستار قرائت کرد.

سپس آقای رشتی – مترون بیمارستان – ضمن ارائه گزارشی از دفتر پرستاری، نکاتی را در آستانه اعتبار بخشی و ارزشیابی دانشگاه ایراد نمود.

سخنران پایانی مراسم پس از پذیرائی از میهمانان، مدیرعامل بیمارستان حاج بهمن ذیجاه بود که ضمن تبریک و تهنیت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، خدمات پرستاران را با ارزش و در راستای اهداف بیمارستان خواند و از زحمات آنها قدردانی نمود.

در پایان مراسم از پرستاران نمونه سرکار خانم ندا رضائی به عنوان پرستار نمونه استانی و آقای کاظم زاده پرستار نمونه داخلی و پرستاران پیشکسوت بیمارستان با اهداء لوح تقدیر و هدایا و همچنین میهمانان حاضر با اهداء دسته گل و قدردانی به عمل آمد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود 

Last modified on شنبه, 14 دی 1398 16:26
Rate this item
(1 Vote)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل