تبریز 2018
MRI
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
درباره بيمارستان
سي تي اسكن اسپيرال
مديريت سايت

مديريت سايت

با حضور متخصصان جراحی ارتوپدی، سمینار بررسی جراحی تومورهای اسکلتی و عضلانی توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

سمینار بررسی جراحی های تومورهای اسکلتی و عضلانی با حضور جمعی از پزشکان متخصص جراحی ارتوپدی، با ارائه کنفرانس دکتر ابوالقاسم زاده آهنگر، توسط بیمارستان بهبود برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این سمینار در راستای آشنائی هرچه بیشتر پزشکان متخصص جراحی ارتوپدی با نحوه جراحی انواع تومورهای شایع در نواحی اسکلتی و عضلانی اندام ها، با ارائه دکتر ابوالقاسم زاده آهنگر – متخصص جراحی ارتوپدی (فلوشیپ تومورهای اسکلتی و عضلانی) – عصر روز پنجشنبه 97/04/21 در هتل بهبود برگزار گردید. دکتر ابوالقاسم زاده به تشریح نمونه عینی جراحی انجام گرفته بر روی بیماران، آنالیز اطلاعات بیماران و وضعیت قبل و بعد جراحی آنها پرداخت و به سوالات پزشکان حاضر در سمینار پاسخ داد. همچنین متخصصان حاضر در سمینار به بررسی آخرین دستاوردهای تشخیصی و درمانی علم پزشکی و تبادل تجربیات خود پرداختند. همچنین مدیرعامل بیمارستان بهبود ضمن خوش آمدگوئی به مدعوین و حضار در سمینار و تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان سمینار، به اهمیت تبادل اطلاعات و تجارب پزشکان اشاره نمود و یکی از اهداف بیمارستان بهبود را برگزاری سمینارها و سمپوزیوم های مرتبط با دعوت ازمتخصصان داخلی و حتی برون مرزی خواند. وی آمادگی مجموعه بیمارستان بهبود را برای ایجاد گروه های هم فکری و مشاوره مخصوص پزشکان برای تبادل اطلاعات پزشکی و انجام جراحی های گروهی را اعلام کرد. همچنین ایشان با اشاره به راه اندازی دستگاههای جدید در طرح توسعه بیمارستان بهبود، اعلام کرد تمام توان مجموعه بهبود در راستای ارائه خدمات بهینه و موثر به مراجعه کنندگان و بیماران خواهد بود. این سمینار با پذیرائی از میهمانان و مدعوین به کار خود پایان داد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح رایگان غربالگری فشارخون درسومین نماز جمعه رمضان المبارک توسط بیمارستان بهبود اجرا  شد.

با استقبال و پیشنهاد ستاد اقامه نماز جمعه استان،طرح رایگان غربالگری فشارخون در سومین نمازجمعه ماه مبارک رمضان در مصلی حضرت امام(ره) تبریز توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، با استقبال و پیشنهاد ستاد اقامه نماز جمعه استان و امورفرهنگی بنیاد مصلی حضرت امام(ره) تبریز، این طرح طبق هماهنگی از ساعت 11صبح آغاز و با توجه به ازدیاد مراجعه کنندگان و نمازگزاران قبل از شروع اقامه نماز جمعه توسط امام جمعه محبوب تبریز – حضرت آیت الله دکتر آل هاشم – به کار خود پایان داد. از آغازین ساعات شروع طرح عوامل اجرائی هم در قسمت برادران و هم در قسمت خواهران با استقبال بی نظیر نمازگزاران روبرو شدند. با این حال عوامل اجرائی با نظم و هماهنگی مناسب طرح را پیش برده و مانع از بروز هرگونه مشکل شدند. غربالگری رایگان فشارخون در راستای طرح ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود ودر ادامه طرحهای ارتقاء سلامت همچون کمپین پیشگیری از سرطان بریس، کمپین پیشگیری از دیابت و کمپین ورزشی و سایر طرحها اجرا می شود.

روابط عمومی بیمارستان بهبود   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجرای مجدد طرح رایگان غربالگری فشارخون در دومین نماز جمعه رمضان المبارک توسط بیمارستان بهبود

با استقبال و پیشنهاد ستاد اقامه نماز جمعه استان،طرح رایگان غربالگری فشارخون در دومین نمازجمعه ماه مبارک رمضان در مصلی حضرت امام(ره) تبریز توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، با استقبال و پیشنهاد ستاد اقامه نماز جمعه استان و امورفرهنگی بنیاد مصلی حضرت امام(ره) تبریز، این طرح طبق هماهنگی از ساعت 11صبح آغاز و با توجه به ازدیاد مراجعه کنندگان و نمازگزاران قبل از شروع اقامه نماز جمعه توسط امام جمعه محبوب تبریز – حضرت آیت الله دکتر آل هاشم – به کار خود پایان داد. از آغازین ساعات شروع طرح عوامل اجرائی هم در قسمت برادران و هم در قسمت خواهران با استقبال بی نظیر نمازگزاران روبرو شدند. با این حال عوامل اجرائی با نظم و هماهنگی مناسب طرح را پیش برده و مانع از بروز هرگونه مشکل شدند. غربالگری رایگان فشارخون در راستای طرح ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود ودر ادامه طرحهای ارتقاء سلامت همچون کمپین پیشگیری از سرطان زنان، کمپین پیشگیری از دیابت و کمپین ورزشی اجرا می شود. طبق پیش بینی انجام شده در هفته گذشته، با توجه به استقبال فراوان نمازگزاران و اجرای منظم طرح توسط بیمارستان بهبود و پیشنهاد و درخواست ستاد اقامه نماز جمعه استان، این طرح در جمعه هفته های آتی ماه رحمت و مغفرت نیز ادامه پیدا خواهدکرد.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجرای برنامه های هفته ملی بدون دخانیات در بیمارستان فوق تخصصی بهبود

با توجه به این که بیماری های قلبی و عروقی از جمله سکته های قلبی، یکی از عوامل اصلی مرگ و میر در جهان امروزی می باشد، موضوع روز جهانی بدون دخانیات سال ۲۰۱۸ با عنوان دخانیات و بیماری قلبی با شعار

" TOBACCO BREAKS HEARTS" از سوی سازمان جهانی بهداشت انتخاب شده است.
 
بر همین اساس، ۵ تا ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ به عنوان هفته ملی بدون دخانیات با شعار ملی " قلیان، سمی برای سلامت خانواده" در نظر گرفته شده است.

هر ساله به مناسبت سالروز جهانی بدون دخانیات، ۳۱ ماه می مصادف با ۱۰ خرداد، اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح کشور  با همکاری ارگان های ذیربط به منظور حمایت طلبی برای اجرای سیاست های موثر بر کاهش مصرف دخانیات و ارتقای سطح آگاهی عمومی به ویژه جوانان و نوجوانان نسبت به مضرات استعمال دخانیات انجام می پذیرد.

با توجه  اینکه یکی از اهداف بیمارستان فوق تخصصی بهبود به عنوان بیمارستان ارتقاء دهنده سلامت، پیشگیری از بیماری و آموزش بهداشت وارتقای سلامت  آحاد مردم می باشد، بدین لحاظ برنامه هایی به منظور آگاه سازی جامعه دراین خصوص اجرا شده است که  از جمله انجام سخنرانی در خصوص هفته ملی  بدون دخانیات با توجه به ضرورت ارتقای سطح آگاهی عمومی برای کارکنان بیمارستان توسط دکتر زادایمانی متخصص داخلی  و خانم مهناز قلیزاده روانشناس ارشد  بالینی، پخش فیلم در خصوص مضرات دخانیات در سالن انتظار درمانگاهها و بخش های بستری و توزیع رسانه های آموزشی برای کارکنان بیمارستان و مراجعین به بیمارستان می باشد.لازم به ذکر است توزیع جزوات آموزشی در خصوص دخانیات نیز همزمان با اجرای طرح غربالگری فشارخون در نمازجمعه  به مرحله اجرا درآمد.

امید است که همسو با سیاست های بیمارستان های ارتقاء دهنده سلامت  با اجرای برنامه های آگاه سازی و غربالگری، بتوانیم گامی هرچند کوچک در ارتقای سلامت آحاد جامعه برداشته داشته باشیم.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

سوالات کنفرانس مروری بر زیارت آل یس

1-     کامل کنید : (( بقیه الله خیرٌ لَکم اِن کُنتم ..............)) (سوره هود آیه 86)

2-     زیارت آل یس شامل چند سلام است ؟

3-     آیه (( سلامٌ علی آلِ یس )) در کدام سوره قرار دارد ؟

4-     جمله (( وَ نُصرَتی معدّه لکم )) در کدام زیارت آمده است ؟

الف – زیارت آل یس                    ب – زیارت اربعین

 ج – زیارت جامعه کبیره                 د – هر سه مورد

5-     به کدام زیارت (( شناسنامه شیعه )) گفته می شود ؟

الف – زیارت عاشورا                       ب – زیارت جامعه کبیره

ج – زیارت آل یس                          د- زیارت امین الله

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری طرح رایگان غربالگری فشارخون در ماه مبارک رمضان به مناسبت روز جهانی فشارخون توسط بیمارستان بهبود

به مناسبت روز جهانی فشارخون، طرح رایگان غربالگری فشارخون در اولین نمازجمعه ماه مبارک رمضان در مصلی حضرت امام(ره) تبریز توسط بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این طرح با همکاری ستاد اقامه نماز جمعه استان و امورفرهنگی بنیاد مصلی حضرت امام(ره) تبریز، طبق هماهنگی از ساعت 11صبح آغاز و با توجه به ازدیاد مراجعه کنندگان، تا آخرین لحظه قرائت خطبه دوم توسط امام جمعه محبوب تبریز – حضرت آیت الله دکتر آل هاشم – ادامه پیدا کرد. از آغازین ساعات شروع طرح عوامل اجرائی هم در قسمت برادران و هم در قسمت خواهران با استقبال بی نظیر نمازگزاران روبرو شدند. با این حال عوامل اجرائی با نظم و هماهنگی مناسب طرح را پیش برده و مانع از بروز هرگونه مشکل شدند. غربالگری رایگان فشارخون در راستای طرح ارتقاء سلامت بیمارستان بهبود ودر ادامه طرحهای ارتقاء سلامت همچون کمپین پیشگیری از سرطان زنان، کمپین پیشگیری از دیابت و کمپین ورزشی اجرا شد. با توجه به استقبال فراوان نمازگزاران و اجرای منظم طرح توسط بیمارستان بهبود و درخواست ستاد اقامه نماز استان، پیش بینی می شود این طرح در جمعه هفته های آتی ماه رحمت و مغفرت ادامه پیدا کند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود    

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی مراسمی با حضور فرزندان آتیه ساز پرسنل اداری و کادر درمانی بیمارستان بهبود، مهدکودک و آمادگی این مرکز درمانی بطور رسمی افتتاح گردید.

همزمان با هفته ارتباطات و روز روابط عمومی مراسم افتتاح رسمی و شروع به کار مهدکودک و آمادگی بهبود با شرکت فرزندان پرسنل اداری و کادر درمانی و با حضور مدیران بیمارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، همزمان با هفته ارتباطات و روز روابط عمومی، مهدکودک و آمادگی بهبود که پیشتر بطور غیر رسمی وبا پذیرش و ثبت نام فرزندان پرسنل اداری و کادر درمانی آغاز به فعالیت نموده بود، جشن افتتاحیه خود را روز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه با دعوت از فرزندان کلیه کارکنان و با اجرای برنامه ای  شاد و زنده، با همکاری واحد کنترل عفونت اجرا و آغاز به کار کرد. این مراسم با تلاوت کلام الله مجید توسط شکوفه های بیمارستان آغاز و پس از آن دکتر ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان – طی سخنرانی، از حضور در جمع نوگلان بیمارستان و آینده سازان آن اظهار خوشحالی نمود و با تبریک به پدر و مادران آنها، هدف بیمارستان را از تاسیس مهدکودک و آمادگی بهبود، در درجه اول ارج نهادن به زحمات شبانه روزی کادر و پرسنل و سپس ایجاد انگیزه در خانواده ها برای تشویق فرزندان به آموزش صحیح و پرورش مناسب با اهداف عالیه بیمارستان خواند. سپس دیندوست – مدیر بخش پرستاری – ضمن تقدیر و تشکر از گردآورندگان جشن، گفت: دیدگاه بیمارستان بر روی فرزندان آن به امید روزی است که همه فرزندان بهبود با مدارج بالای پزشکی در بیمارستان فعالیت نمایند. وی آینده بیمارستان را در گرو رشد و شکوفائی شکوفه های بهبود در مسیر درست و صحیح و تحصیلات عالی دانست. در ادامه یکی از فرزندان بهبود، با هنرمندی خود به نوازندگی موسیقی سنتی پرداخت و پس از آن واحد کنترل عفونت با اجرای برنامه ویژه خود، آموزش صحیح شستشوی دست را با گلهای بهبود اجرا نمود و پذیرائی ویژه ای از میهمانان به عمل آورد. در پایان به هر یک از نوگلان بهبود هدایائی اهداء گردید.

روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مراسم بزرگداشت  روزجهانی ماما و تجلیل از ماما ی نمونه و مسئول بخش زایمان در بیمارستان بهبود برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز جهانی ماما و تقدیر و تجلیل از ماما ی منتخب و نمونه به همراه مراسم تودیع و معارفه مسئولین بخش زایمان و مامائی در بیمارستان بهبود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، این مراسم به مناسبت پنجم ماه می برابر با 15 اردیبهشت – روز جهانی ماما، با شرکت اعضاء هیئت مدیره، مدیران بخشهای درمانی و اداری، پزشکان، پرستاران و ماما های بیمارستان در سالن کنفرانس دکتر ایمانی برگزار شد. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر جواد ایمانی – رئیس هیئت مدیره بیمارستان – طی سخنانی به بررسی محتوائی و چرائی شکل گیری حرفه مامائی در جهان و ایران اشاره نمود و از تلاشهای شبانه روزی و دلسوزانه و عاشقانه این قشر از رشته پزشکی با عنوان سفیران محبت بین مادر و کودک تقدیر و تشکر نمود. سپس مدیر پرستاری بیمارستان با تقدیر و تشکر از مدیرعامل بیمارستان نسبت به توجه ویژه و با اهمیت خواندن مناسبتهای پزشکی و درمانی و برگزاری مراسمات قدردانی از منتخبان بیمارستان و پاس داشت مجالس ترحیم همکاران، به نقش عملیاتی ماما ها در زایمانهای طبیعی در بیمارستان اشاره نمود و موفقیت های پرستاران و ماما ها را در سایه همکاری صمیمانه کادر پرستاری و پزشکان دانست. همچنین خانم دکتر ریحانی فر و خانم دکتر تقی زاده طی سخنانی جداگانه از کادر پرستاران، ماما ها، بهیارها و خدمات بخش مامائی و زایمان بیمارستان بهبود قدردانی نمودند. سپس مدیر روابط عمومی بیمارستان با ارائه مقاله ای با موضوع روز جهانی ماما از زحمات این حرفه در بخش خدمات پزشکی و درمانی تشکر کرد. سخنران پایانی مراسم پیش از آغاز جشن روز ماما، مدیرعامل بیمارستان بهبود بود که از حضور گرم و صمیمی میهمانان تقدیر و تشکر کرد و این همبستگی را گامی بزرگ در راستای نیل به اهداف بیمارستان تلقی کرد. بهمن ذیجاه اولویت افتتاح بخش زنان و زایمان و مراقبتهای ویژه کودکان در طرح توسعه بیمارستان را از اهداف مهم دفتر فنی اعلام کرد و به اهمیت رسیدگی به مشکلات بخش مامائی و زایمان توسط مسئولین ذی ربط اشاره نمود.آغاز مراسم جشن روز ماما با قدردانی و معارفه جداگانه مسئولین جدید بخش های مامائی و زایمان و با اهداء حکم و دسته گل از خانمها اسکندری و جبارزاده بود و از مسئول سابق بخش زایمان – خانم صنعتگری – با اهداء تقدیرنامه، هدیه و دسته گل قدردرانی به عمل آمد. همچنین از ماما ی نمونه بیمارستان که طی روزهای اخیر توسط دانشگاه علوم پزشکی و معاونت درمان تجلیل شده بود، با اهداء تقدیرنامه، هدیه و دسته گل قدردانی به عمل آمد. در پایان مراسم، مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره بیمارستان از بخشهای زایمان و مامائی بازدید به عمل آوردند و از پرستاران و ماما هائی که به علت شیفت کاری در مراسم حضور نداشتند، قدردانی نمودند.

روابط عمومی بیمارستان بهبود                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برنامه درمانگاه های بیمارستان بهبود 

ردیف برنامه درمانگاه شنبه يکشنبه دوشنبه سه شنبه چهار شنبه پنجشنبه جمعه
داخلی دکتر محمدرضا موسی پور 10-21 10-21 10-21 10-21 10-21 10-21  
دکتر علی زادایمانی 7:30-13  7:30-13
18-20
7:30-13
18-20
7:30-13
15-20
7:30-13
15-20
7:30-13
15-20
11-14        
دکتر تورج روستا 20-24 20-24 20-24 20-24 20-24 20-24 20-24
ارولوژی دکتر صمد محمودی رشید 8-17
20-22
8-17
20-22
8-17
20-22
8-17
20-22
8-17
20-22
7-17
20-22
8-15
دکتر عباس مختارخانی 10-13            
دکتر داود  نوری زاده     10-13        
دکتر حمید پورموذن         10-13    
دکتر نادر عزتی           10-13  
زنان و زایمان دکتر فرحناز ریحانی فر 7:30-9:30   12-13:30   7:30-9:30    
دکتر ناهید بی همتا   9:30-11       11-13  
دکتر رباب سید حسینی     9-10 9-10      
دکتر نگار یحیی زاده         9:30-11    
دکتر میترا نظریان 11-13       19-20 10-11  
دکتر مرجان امینی 17-18       17-18    
دکتر بتول نصیراوغلی 9:30-11   18:30-20   11-13    
دکتر کبری محمدی 18:30-20 18:30-20          
دکتر لیلا شباهنگ   11:30-13   11:30-13   18-20  
دکتر مرضیه تقی زاده     10-11 10-11      
دکتر معصومه بامداد       18-20      
جراحی عمومی دکتر محمدرضا گلگون 9-15     16-19      
دکتر علی ولیزاده   9-13 16-20        
دکتر حسین چرندابی   16-20 9-13        
دکتر حمداله علیپور       9-15 16-20    
دکتر کریم شهرآراء  16-20         9-12  
دکتر کامران ظفردوست         9-13 16-20  
ارتوپدی دکتر عزیز نوری 18-20   18-20   18-20    
دکتر فرهاد مکاری 10-13 10-13
16-19
10-13 10-13
16-19
10-13 10-13
16-19
 
دکتر رشید طاووسی   20-22 15:30-17:30 20-22   20-22  
دکتر احسان قویدل 20-22   20-22   20-22    
پوست دکتر محمد فخرزاده 10-12:30 10-12:30 10-12:30 10-12:30 10-12:30 10-12:30  
دکتر سیدعلی چهراقی   10:30-12:30   10:30-12:30   10:30-12:30  
دکتر رحیم اصغری آذر     16-20 16-20 16-20    
دکتر عفت صدر کریمی              
دندانپزشکی دکتر ساسان گنجعلی بیگ 9-21 9-21 9-21 9-21 9-21 9-21  
دکتر حامد بزرگری           9-13  
دکتر داود نجفی هشترودی   9-13   9-13   9-13  
دکتر مهدی سلیمانی   20:30-7:30 20:30-7:30   20:30-7:30    
دکتر وحید ذیجاه       8:30-7:30     صبح - عصر- شب
دکتر محمدی              
دکتر قنبری 20:30-7:30       13-7:30    
عمومی پزشکان عمومی اورژانس 1 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14
پزشکان عمومی اورژانس 2 14-19:30 14-19:30 14-19:30 14-19:30 14-19:30 14-19:30 14-19:30
پزشکان عمومی اورژانس 3 19:30-7:30 19:30-7:30 19:30-7:30 19:30-7:30 19:30-7:30 19:30-7:30 19:30-7:30
تغذیه مهندس نائمی   16-20   16-20   16-20  
 ندا یوشاری

10-14

17-20

10-14

17-20

10-14

10-14

17-20

10-14 10-15  
سحر زینالی     18:30-20   18:30-20    
فائضه مهانفر 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14 7:30-14  
آقای حسین پور 16-20   16-20   16-20    
آندوسکوپی دکتر محمدرضا موسی پور 10:30-22 10:30-22 10:30-22 10:30-22 10:30-22 10:30-22  
دکتر علی زادایمانی 12-14 12-14 12-14 12-14 12-14 12-14  
دکتر ابراهیم فتاحی           8-11  
دکتر علی قویدل     14:30-15     14:30-15  
دکتر تورج روستا 8-9   8-9   8-9    
دکتر کلا قیچی آذری     9:30-11        
دکتر رزیتا علیزاده  9:30-13 9:30-13   9:30-13 9:30-13    
روانپزشک دکتر قربانعلی حسن زاده     19-21     19-21  
روانشناسی شیرین نوین 9-13 9-13 9-13 9-13 9-13 9-13  
خانم قلیزاده   9-13   9-13   9-13  
خانم نامی 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14  
مغز و اعصاب دکتر ایوب امیدی 9-13 9-13   9-13 9-13           9-13            17-20  
دکتر علیرضا ولایی اسکوئی 17-22   17-22   17-22    
دکتر ابوالفضل حاتمی   17-20   17-20      
دکتر علی پاشاپور     10-13        
قلب و عروق دکتر آیت آیت مهر 17-20 10-14
17-20
17-20 10-14
17-20
17-20 10-15  
دکتر شهرام رفیع زاده 9-14   9-14   9-14 18-20  
غدد دکتر جواد کیانی 9-13 9-13 9-13 9-13 9-13    
کودکان دکتر رضا اکبری 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14  
دکتر نادر لطفعلیزاده 17-21 17-21   17-21 17-21    
دکتر علیرضا نیک نیاز              
دکتر رشتچی جباری     17-20     17-20  
فوق تخصص ریه دکتر ناصر موید نیا 16-19 16-19 16-19   16-19 16-19  
فوق تخصص گوارش دکتر رزیتا علیزاده شالچی 19-22   19-22   19-22    
دیابت دکتر فیروز پوررحیم           10-13  
خانم دکتر علیپور امتنانی              
اسپیرومتری سمیه یگانه 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14  
سپیده اسدی 9-20 9-20 9-20 9-20 9-20 9-20  
شنوایی سنجی سعیده بی باک 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14 10-14  
کریم قراشی 16-20 16-20 16-20 16-20 16-20    
وحید شیعه زاده           17-19  
بینایی سنجی سمیه یگانه 9:30-14 9:30-14 9:30-14 9:30-14 9:30-12 9:30-12  
گفتاردرمانی پردیس امانی              
ENT دکتر مجید فهمی 10-13   10-13   10-13    
دکتر هاشم پویا   10-13   10-13      
دکتر محمدتقی مجیدپور       10-13      
دکتر عباسعلی جودی     17-20        
دکتر محمدرضا صمدی           10-13
17-20
 
دکتر منیژه حق بین 18-21     18-21      
درمانگاه
مشاوره بیهوشی
دکتر غفاری              
دکتر کریمی              
دکتر آقاخانلو              
دکتر سلیمانی              
عفونی دکتر امید علی قرداشخانی 10-13 10-13 10-13 10-13 10-13 10-13  
چشم پزشکی دکتر اسماعیل مهران 17-20 17-20 17-20 17-20 17-20 10-13  
دکتر بهزاد غفارلو   10-13          
دکتر محمود ناطق     10-12        
دکتر محمد ولیزاده       9-13 9-13    
دکتر محمود رافتی     14-12:30     18-20  
درمانگاه معاینات رایگان  Berest شهلا حق بر 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14  
منصوره گیل زاد 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14 9-14  
قبلی12345678910بعدی
صفحه1 از28

معرفي يك بيماري شايع در 10 جمله

مطالب قبل