شعار بهبود
من به خاطر تو ماسک میزنم
همه باهم کرونا را شکست می دهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
MRI
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

اوقات شرعی

طراحی سایت
پنجشنبه 9 بهمن 1399.
:تاريخ شمسی
الخميس 15 جماد ثاني 1442.
:قمری
Jan 28 2021.
:میلادی
faraji

faraji

بخش بستری کودکان در بیمارستان بهبود راه اندازی و به بهره برداری رسید.

نبود بخش بستری کودکان )علیرغم حضور فعال گروه متخصصین کودکان) یکی از مشکلات بستری در بیمارستان بهبود بود که این مشکل مسئولین بیمارستان را برآن داشت تا پس از طی مراحل اداری و اخذ مجوزات قانونی لازم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بخش بستری کودکان را در کنار بخش مراقبت های ویژه کودکان و نوزادان ( NICU) در طبقه اول ساختمان طرح توسعه با امکانات ویژه رفاهی و در فضائی مناسب شامل اتاق های غالبا یک تختی و در مجموع 8 تخت بستری با تامین حداکثر رفاه برای کودکان و همراهان گرامی احداث، تجهیز و راه اندازی نمایند. هم اینک این بخش فعال و در اختیار اساتید و پزشکان محترم متخصصین کودکان، جهت بستری نوگلان زندگی می باشد.


 روابط عمومی بیمارستان بهبود

پس از تکمیل و راه اندازی اتاق های عمل جدید بیمارستان بهبود در طبقه دوم ساختمان طرح توسعه، صبح امروز اولین عمل جراحی اتاق های عمل در ساختمان جدید با انجام عمل جراحی سزارین افتتاح و اولین نوزاد در اتاق عمل جدید بیمارستان بهبود بدنیا آمد. به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، صبح امروز هفتم بهمن ماه با انجام عمل سزارین توسط سرکار خانم دکتر وثوق تهرانی، اتاق های عمل جدید بیمارستان بهبود در طبقه دوم ساختمان طرح توسعه شروع به فعالیت نمود. همچنین سایر اتاق های عمل جدید نیز فعالیت خود را آغاز و اساتید و پزشکان با بستری بیماران خود در بخش های بستری جدید در طبقه چهارم، اعمال جراحی خود را آغاز نمودند. اعمال جراحی همچون ارتوپدی، جراحی عمومی و زنان و زایمان اعمالی هستند که صبح امروز در اتاق های عمل بیمارستان بهبود در طبقه دوم طرح توسعه انجام شد. اتاق های عمل جدید بیمارستان بهبود شامل شش اتاق مجهز به اعمال جراحی جنرال می باشند و 2 اتاق عمل نیز سرب کوبی شده جهت انجام اعمال جراحی فوق تخصصی مغز و اعصاب و ارتوپدی تجهیز گردیده اند. ضمن به فال نیک گرفتن تولد اولین نوزاد در اولین روز شروع بکار اتاق های عمل جدید بیمارستان، راه اندازی و بهره برداری از بخش های بستری جراحی مردان و جراحی زنان، 6 اتاق عمل جنرال، CSR، مامائی، زنان و زایمان، NICU و بستری کودکان در پروژه طرح توسعه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهبود را خدمت تمامی اعضاء محترم شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی بهبود تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی هیئت مدیره، مدیرعامل، پزشکان، کلیه پرسنل و کادر درمان بیمارستان که با صبر و شکیبائی و همت والا سعی در تحقق آرمان و هدف نهائی موسسان و بانیان بیمارستان که همانا سلامتی و تندرستی خانواده هاست، تقدیر و تشکر می نماییم.


روابط عمومی بیمارستان بهبود

 

بخش های بستری جراحی مردان و جراحی زنان به ساختمان جدید بیمارستان بهبود انتقال یافتند.

بدنبال موافقت قطعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و ارزیابی کارشناسان معاونت درمان و تائید نهائی مسئولین ذی ربط، بخش های بستری جراحی مردان و جراحی زنان به محل جدید خود انتقال یافتند. بخش های بستری شامل 27 تخت در بخش مردان و 20 تخت در بخش زنان که بیشتر یک تخته و 3 اتاق ایزوله در دو بخش و با تمام امکانات جدید هتلینگ زیر نظر پرستاران و کادر درمان مجرب آماده ارائه خدمات به بیماران می باشند. هم اینک بیماران در محل ساختمان جدید در طبقه چهارم پذیرش ، بستری و خدمات رسانی می شوند.


 روابط عمومی بیمارستان بهبود

بازدید سهامداران و تیم مدیریت بیمارستان از مراحل نهائی تجهیز،  تکمیل و انتقال بخش های بستری و اتاق های عمل در طبقات دوم وچهارم پروژه طرح توسعه بیمارستان بهبود

سهامداران و تیم مدیریت بیمارستان بهبود از مراحل نهائی تجهیز ، تکمیل و انتقال بخش های بستری و اتاق های عمل بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، تنی چند از سهامداران و تیم مدیریت بیمارستان از نحوه تجهیز ، تکمیل و انتقال بخش های بستری جراحی مردان و زنان، اتاق های عمل، بازدید به عمل آوردند. بدنبال تائید نهائی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بخش های مذکور در حال انتقال به ساختمان جدید می باشند و از بیماران در ساختمان جدید پذیرائی خواهد شد.


روابط عمومی بیمارستان بهبود

رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشورروز سه شنبه سی ام دی ماه به همراه هیئتی از ارزیابان کشوری و استانی اداره گردشگری سلامت از دپارتمان بیماران بین الملل بیمارستان بهبود بازدید به عمل آورد. دکتر سعید هاشم زاده و هیئت همراه با حضور در سالن کنفرانس دکتر ایمانی و دیدار با مدیرعامل و کارشناسان دپارتمان بیماران بین الملل بیمارستان، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان و هتل بهبود، عملکرد دپارتمان بیماران بین الملل را جهت تمدید مجوز پذیرش بیماران بین الملل مورد ارزیابی قرار داد. لازم به ذکر است بیمارستان بهبود جزو 60 بیمارستان برتر دارای مجوز پذیرش بیماران بین الملل در کشور بوده و در ارزیابی جامع دوره چهارم بیمارستانهای استان در سال 1399 که توسط معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریزانجام شد، با کسب بالاترین امتیاز، رتبه برتر در بین بیمارستانهای دولتی و خصوصی استان را به خود اختصاص داد.


 روابط عمومی بیمارستان بهبود

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، با بازدید کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سرپرستی خانم دکتر آذرمیر از بخش های جدید بستری جراحی مردان و زنان در طبقه 4 ، اتاق های عمل در طبقه 2 ، بخش بستری کودکان و نوزادان و NICU در طبقه اول پروژه طرح توسعه بیمارستان بهبود این بخشها آماده افتتاح و بهره برداری قرار گرفتند. این بازدید روز سه شنبه سی ام دی ماه با حضور تیم کارشناسی مهندسین ساختمان و تجهیزات پزشکی به سرپرستی دکتر آذرمیر انجام و ارزیابی های نهائی از فضای فیزیکی و تجهیزات پزشکی صورت گرفت. با موافقت نهائی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بخش های بستری جراحی مردان وزنان و اتاق های عمل و بستری کودکان و NICU در چند روز آینده به ساختمان جدید انتقال خواهند یافت تا بیماران و مراجعین از خدمات مطلوب و با کیفیت درمانی بهره مند شوند.

 

روابط عمومی بیمارستان بهبود

طی گزارشی که مجله مربوط به انجمن قلب آمریکا  ( AH AJ )از انجمن قلب آمریکا   (AHA) داده است، آمده است که مصرف همزمان استاتین ها با داروهای شیمی درمانی که برای درمان کانسرهای پستان در مراحل اولیه استفاده می شوند  ( مخصوصا آنتراسیکلین ها ) باعث  می شود که داروهای شیمی درمانی اثرات تخریبی کمتری روی عضلات ناحیه و مخصوصا" عضلات قلب دارد .

در گزارش آمده است که در دو گروه بیمار کانسر پستان که هر دو با آنتراسیکلین ها شیمی درمانی می شدند، عوارض قلبی منجر به بستری در 5 سال اول بعد از شیمی درمانی در گروهی که همزمان با شیمی درمانی استاتین نیز مصرف کردند نصف گروهی است که استاتین مصرف نکردند.

استاتین ها گروهی ازداروهایی هستند که جهت پایین آوردن کلسترول خون استفاده می شود .

Source : science News  Junuary   6 2020   

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمارستان بهبود از بخشهای جدید پروژه طرح توسعه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، در راستای موافقت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با افتتاح بخش های جدید بیمارستان بهبود و تجهیز و تکمیل بخش های بستری جراحی مردان و زنان، همچنین اتاق های عمل جدید، بهمن ذیجاه به همراه دکتر نوری از طبقات دوم و چهارم پروژه طرح توسعه بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند. گفتنی است با بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان بهبود ظرفیت پذیرش بیمار در بخش های بستری جراحی مردان و زنان افزایش خواهد یافت و بیماران در فضائی مدرن و امکانات و تجهیزات پیشرفته درمانی زیر نظر کادر مجرب و آموزش دیده بستری و درمان خواهند شد. همچنین با افتتاح بخش های ICU و CCU ، جراحی قلب و آنژیوگرافی و NICU بیمارستان بهبود در ماههای آینده، تحولی عظیم در بخش بهداشت و درمان شمالغرب کشور اتفاق خواهد افتاد.


 روابط عمومی بیمارستان بهبود

پیرو خبر موافقت معاونت درمان دانشگاه با افتتاح بخش های جدید بیمارستان بهبود به اطلاع میرساند این جلسه روز سه شنبه 17/10/99 با حضور مدیرعامل ،مسئولین بیمارستان بهبود و دکتر رجایی -  معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز- در محل اداره معاونت درمان تشکیل وایشان پس از رویت مجوزات اخذ شده به همراه نقشه های تایید شده بخش های جدید با افتتاح این واحدها موافقت بعمل آورد.


روابط عمومی بیمارستان بهبود

قبلی12345678910بعدی
صفحه1 از33

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل