شما اینجا هستید: خانهدرمانگاه های فوق تخصصی

اوقات شرعی

طراحی سایت
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400.
:تاريخ شمسی
الأربعاء 1 شوال 1442.
:قمری
May 12 2021.
:میلادی
درمانگاه های فوق تخصصی

درمانگاه های فوق تخصصی (2)

درمانگاه هاي فوق تخصصي

بيمارستان بهبود علاوه بر داشتن درمانگاه هاي تخصصي در اكثر رشته ها در طول شبانه روز براي رفاه حال همشهريان عزيز تعدادي درمانگاه فوق تخصصي نيز بر حسب نيازها در نظر سنجي هاي انجام يافته داير نموده است و در آينده نيز در نظر دارد به سمتي حركت كند كه تا حد امكانات و مقدورات همه رشته هاي فوق تخصصي را در بيمارستان داير نمايد.

درمانگاه هاي فوق تخصصي داير كه هم اكنون فعال هستند، برنامه و ساعات كاري آنها در بخش ساعات كاري سايت بيمارستان آمده است بشرح زير هستند:

· درمانگاه فوق تخصصي ريه و تنفس:

اين درمانگاه با حضور دو نفر فوق تخصص عضو و هيئت علمي (دكتر مويد نيا) فعال است و در كنار درمانگاه نيز واحد اسپيرومتري داير است. با توجه به كمبود مراكز و متخصص ريه و تنفس و افزايش بيماري هاي ريوي در سطح شهر و كشور ايجاد و فعال سازي درمانگاه فوق تخصوص ريه فرصت بسيار عالي است براي مردم شهرمان و استان در اكثر مراكز فوق تخصصي ريه در سطح شهر نوبت هاي 4-3 ماهه و گاها تا 6 ماهه داده مي شود. آماده بودن و پذيرش بروز بيماران ريوي در اين بيمارستان فرصت بسيار خوبي براي مردم عزيزان مي باشد.

· درمانگاه فوق تخصصي جراحي توراكس:

اين درمانگاه و پزشكان با سابقه آن در تمام ايام هفته آماده پذيرش بيماران مي باشند و تمامي بيماراني كه مشكلاتي در داخل قفسه سينه (ريه قلب و رگ هاي بزرگ) و يا خارج قفسه سينه دارند. (پستان - توده ها و غيره ...) در اين درمانگاه مي توانند خدمات دريافت كنند.

· گوارش و اندوسكوپي:

اين درمانگاه با حضور اساتيد صاحب نام اين رشته ها در شيفت هاي صبح و عصر آماده پذيرش بيماران مي باشد و در صورت نياز به اقدامات اسكوپي بلافاصله بعد از آمادگي هاي اوليه بيمار در كوتاه ترين زمان ممكن اعمال اندوسكوپي (گاستروسكوپي و كولونوسكوپي) انجام گرفته و نتيجه تشخيص و يا درمان ممكن است.

· درمانگاه فوق تخصصي نازايي:

اين درمانگاه در حال حاضر هفته اي 2 روز در بيمارستان داير است و پذيرش مريض هاي آن بروز است. اين درمانگاه و مكمل آن درمانگاه اورولوژي فعال بيمارستان و با استفاده از ساير امكانات تشخيصي و درماني فرصت ايده الي است براي رفع مشكلات درماني زوج هاي نازا و در كوتاه ترين زمان ممكن همه اقدامات تشخيصي و اكثر نيازهاي درماني در داخل بيمارستان انجام مي گيرند.

امكانات فوق تخصصي

بيمارستان بهبود در زمينه امكانات و جراحي هاي فوق تخصصي از پيشروها در سطح منطقه مي باشد. ازجمله اقدامات و امكانات فوق تخصص مي توان به سنگ شكني درون اندامي ليزري (توريس) – ليزر پوست و موهاي زائد - جراحي هاي عروق بزرگ – جراحي هاي توراكس - آرتروپلاستي و تعويض مفاصل – هورلتر مانيتورينگ ايزوتوپ اسكن - جراحي وسيع ترميمي و پلاستيك - برخي اعمال جراحي اورولوژي (PCN پيوند حالب وغيره ) – لاپاراسكوپي ها آمينوسنتز – IUI و غيره مي باشد.

در توسعه امكانات فوق تخصصي هيئت مديره و علي الخصوص مديرعامل بيمارستان سعي وافر دارند و در اين راه از هيچ تلاشي فروگذار نيستند.

طوري كه در طرح توسعه بيمارستان اكثر برنامه هاي آتي در راستاي فراهم نمودن اقدامات و امكانات فوق تخصصي پيش بيني شده است مانند آنژيوگرافي - آنژيوپلاستي - Cardiac open IVF - NICU پيوندها - جراحي هاي شبكيه - جراحي هاي اعصاب و ...

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی