شما اینجا هستید: خانه معرفي بيمارستان

اوقات شرعی

طراحی سایت
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400.
:تاريخ شمسی
الأربعاء 1 شوال 1442.
:قمری
May 12 2021.
:میلادی
معرفي بيمارستان

 بیمارستان بهبود در کلانشهر تبریز و در خیابان ارتش جنوبی حدفاصل میدان ساعت و چهارراه باغشمال در مساحتی بالغ بر 200 مترمربع در سال 1370 بنام  شرکت تعاونی خدمات بهداشتی و درمانی 429 بهبود و بعنوان کلینیک نصر و در یک ساختمان استیجاری شروع بکار نمود. با تلاش مستمر و پیگیری های بنیانگذاران آن و خوشنامی در بین مردم تبریز و پیشنهادات از جانب افراد سرشناس تبریز مسئولین امر را بر توسعه آن واداشت و براین اساس بعد از طی امور اداری و خرید قطعه زمینی در محل فعلی بیمارستان یک ساختمان در 6 طبقه بنا نهاده شد و در آذرماه 1381 با پروانه بیمارستان جنرال 50 تختخوابی و با بخش ها و واحدهای زیر شروع بکار کرد که با توفیقات روز افزون همراه بوده است. 

زایمان

آزمایشگاه

طب هسته ای

جراحی و داخلی زنان

داروخانه

فیزیوتراپی

جراحی و داخلی مردان

اورژانس

درمانگاه های تخصصی و عمومی

نوزادان

رادیولوژی و سونوگرافی

 

 این توفیقات با عضوگیری هرچه بیشتر بیمارستان توام شد و در نهایت خواست اعضاء و مساعدت مسئولین امر درمان استان برآن شد که بیمارستان توسعه یابد. که در نهایت با خرید چند قطعه کلنگی و مخروبه در اطراف بیمارستان بنای جدیدی در 10 طبقه به متراژ بالغ بر 20000 مترمربع شروع گرديد که همینک در مراحل پایانی ساخت می باشد و در ضمن با توسعه فضای فیزیکی بیمارستان، شرایط برای افزایش تعداد تخت به بیش از 150 تخت بستری در پروانه بیمارستان نیز فراهم شده است که با این افزایش امکانات زیر به خدمات بیمارستان اضافه می گردد:

ضمن قدردانی از انتخاب  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهبود به عنوان مرکز درمانی، به استحضار می رساند این بيمارستان با بکارگیری مجرب ترين پرسنل متخصص و فوق تخصص در رشته هاي پزشكي و با امكانات و تجهيزات كاملا پيشرفته پزشكي همواره سعي در ارائه خدمات پیشگیری و درماني با كيفيت مطلوب برای كليه اقشار مختلف مردم عزيز را دارد. اين بيمارستان، با توجه به موقعيت مكاني مناسب در کلانشهر تبریز  با دارا بودن كاملترين مرکز تصویر برداری و آزمایشگاه و درمانگاههای تخصصي و فوق تخصصی آماده ارائه خدمات پیشگیری و درماني به بيماران و مراجعین  محترم مي باشد.

 

بهبودي بيماران عزيز هدف نهائي بيمارستان بهبود مي باشد

 

مدير عامل بیمارستان - بهمن ذیجاه

خلاصه عملکرد بیمارستان در سال 1398

  • چهارشنبه, 27 فروردين 1399 08:31

مقیاس و ترازوی سنجش عملکرد هر سازمان و من جمله بیمارستان شاخص های آماری هستند که این آمارها و شاخص ها طبق اصول علمی و مخصوص، جمع آوری، تجزیه و تحلیل می شوند . این آمارها کاملا قابل دفاع و مستندات آن در بیمارستان موجود بوده و سال ها حفظ می شود . طرح توسعه بیمارستان بهبود در سال 95 با خرید املاک اطراف بیمارستان در کوچه ممتاز آغاز گردید و پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزات لازم، عملیات ساخت کلید خورد. با تدبیر و مدیریت صحیح مدیرعامل و تصمیمات بموقع هیئت مدیره بیمارستان، همزمان با پیشرفت فیزیکی پروژه، تجهیزات و دستگاههای لازم برای بخشهای جدید بیمارستان خریداری شد و دستگاههای موجود بروز رسانی گردید و در سال 1398 به همت کلیه تلاشگران خانواده بزرگ بهبود به توفیقاتی نائل گشت. البته برخی از عملکرد ها  نیاز به جمع و تفریق های آماری ندارند و تنها ملاک و معیار بررسی آنها بازدید است که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:  

1- اتمام کامل سفیدکاری پروژه به متراژ 20 هزار متر

راهنماي مراجعين

  • دوشنبه, 25 شهریور 1398 00:00

 

نقشه شهري محل بيمارستان بهبود

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی