شما اینجا هستید: خانه بخش ها بخش هاي اداري

اوقات شرعی

طراحی سایت
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400.
:تاريخ شمسی
الأربعاء 1 شوال 1442.
:قمری
May 12 2021.
:میلادی

بخش هاي اداري

مسئول دفتر مدیرعامل

اتاق مسئول دفتر مدیرعامل بیمارستان در سالن همکف واقع شده است و یکی از قابل دسترس ترین واحدها به همه بیماران  (بستری و سرپائی) و مراجعین می باشد. با توجه به حضور مستمر و مداوم مسئول دفتر مدیرعامل و در راستای نظام تکریم ارباب رجوع، مشکل می توان مراجعه کننده ای را پیدا نمود که نتواند پاسخ سوالات و مشکلات و پیشنهادات خود را دریافت نماید.
شماره تلفن های مسئول دفتر مدیرعامل بیمارستان 1000 – 1001 و تلفن مستقیم 5537253  و شماره فکس 35572911 می باشد.

روابط عمومی و امور رفاهی

روابط عمومی بیمارستان در سالن همکف در کنار رئیس دفتر مدیرعامل واقع شده است و یکی دیگر از قابل دسترس ترین واحدها به همه بیماران  (بستری و سرپائی) و مراجعین می باشد. وظیفه این واحد اطلاع رسانی و آشنائی مراجعین و بیماران از خدمات بیمارستان و امکانات آن همچون دستگاههای پیشرفته و برنامه حضور پزشکان، همچنین رسیدگی به تبلیغات و امور رسانه و ارتباطات و امور رفاهی کارکنان  و تشریفات میهمانان ویژه می باشد. 

شماره تلفن داخلی این واحد 1003 و 1004 می باشد.

پشتيباني و خدمات

اتاق مسئول این واحد در طبقه همکف و روبروی داروخانه شماره یک واقع شده است و شامل انبارداری و تدارکات و امور خدمات می باشد. سیستم انبارداری شامل انبارداری عمومی و تخصصی (درمانی) می باشد. سیستم خدمات در بیمارستان بهبود سیستم مرکزی بوده و کل پرسنل خدمات تحت نظر مستقیم واحد خدمات قرار دارند و از این واحد کنترل و تقسیم بندی می شود. طبق اظهار نظر مراجعین نظافت و بهداشت محوطه عمومی بیمارستان علیرغم ترافیک بالای مراجعین یکی از تمیزترین مراکز در بین بیمارستان ها می باشد.

شماره تلفن داخلی این واحد 1070و 1075 می باشد.

تاسیسات

واحد تاسیسات در طبقه زیرزمین دوم واقع گردیده و با استفاده از مجرب ترین کارشناسان تاسیساتی 24 ساعت شبانه روز سعی در حل مشکلات احتمالی بوجود آمده در بخشها و درمانگاهها و سایر قسمتهای بیمارستان دارد. شماره تلفن این واحد 1111 و 1112 می باشد.

اسناد و مدارك پزشكي

واحد مدارک پزشکی شامل پذیرش و بستری – ترخیص – بایگانی مدارک پزشکی می باشد. واحد پذیرش و ترخیص در طبقه همکف ساختمان اصلی و در ورودی درب اصلی بیمارستان واقع گردیده و امور مربوط به پذیرش و ترخیص بیماران را انجام می دهد. علاوه بر ارتباط کاری که این سه واحد با همدیگر دارند واحد پذیرش امور بیمه گری و واحد ترخیص نیز با واحد درآمد و مالی نیز ارتباطات نزدیکی دارد.
بایگانی اسناد و مدارک پزشکی در طبقه زیر زمین دوم ساختمان جدید بیمارستان واقع شده است.
شماره تلفن های داخلی این واحد  1040 – 1041 می باشد.

امور مالي حسابداری

واحد امور مالی در ساختمان شماره 2 ( اداری) طبقه دوم آن واقع گردیده است و امور مربوطه به هزینه ها و درآمدهای بیمارستان را انجام می دهد. بدلیل تنوع انواع طرفهای قرارداد و فعال بودن واحدهای سرپائی بیمارستان الزاما از واحدهای پرکار اداری بیمارستان می باشد.
خوشبختانه دقت این واحد در محاسبات بی نظیر است و همین درجه بالای دقت این سیستم و کارکردن آن زیر نظر مستقیم مدیرعامل بیمارستان موجب شده که در طول فعالیت بیمارستان ، مشکل و مسئله مالی در سیستم بوجود نیاید. پرداختی پزشکان در این واحد نقدی ها بصورت ماهانه و بیمه ها حداکثر با 4 ماه تاخیر صورت می گیرد. شماره تلفن های این واحد 1030 – 1064 می باشد.

 

قبلی123بعدی
صفحه1 از3

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی