عید فطر
شعار سال
شعار بهبود
من به خاطر تو ماسک میزنم
همه باهم کرونا را شکست می دهیم
گرامیداشت  و تجلیل از خدمات کادر درمان و پشتیبانی بیمارستان بهبود
كرونا
درباره بیمارستان بهبود
کسب اولین مجوز پذیرش بیماران بین الملل
MRI
سي تي اسكن اسپيرال
رادیولوژی
طب هسته ای

اوقات شرعی

طراحی سایت
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400.
:تاريخ شمسی
الأربعاء 1 شوال 1442.
:قمری
May 12 2021.
:میلادی

بازدید اعضاء هیئت مدیره و تیم اجرائی بیمارستان بهبود از پروژه طرح توسعه و بخش های راه اندازی شده

اعضاء هیئت مدیره و تیم اجرائی بیمارستان بهبود از پروژه طرح توسعه و بخش های راه اندازی شده بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهبود، دکتر اسماعیل جبارزاده - عضو هیئت مدیره - ، مدیرعامل و اعضاء تیم اجرائی بیمارستان بهبود از پروژه طرح توسعه و بخش های راه اندازی شده در ساختمان جدید بازدید به عمل آوردند. این بازدید روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه هم زمان با آغاز هفته سلامت انجام شد و بازدید کنندگان از تمامی طبقات در حال ساخت و در حال بهره برداری و راه اندازی شده بازدید به عمل آوردند. اهم موضوعات بازدید به شرح ذیل می باشد:

طبقه شش ( اتاق های VIP): این بخش شامل 4 اتاق لوکس با اتاق کار تمیز، اتاق مستقل بیمار و همراه و یک اتاق سوپرلوکس با ایستگاه ویژه پرستاری در داخل اتاق می باشد.


طبقه شش ( سیستم هواساز مرکزی بیمارستان): سیستم هواساز مرکزی بیمارستان شامل 28 هواساز با قابلیت فیلتراسیون مستقل هر اتاق عمل بصورت مجزا (Singel Zone ) می باشد و تهویه هر بخش بصورت جداگانه از سایر بخش ها صورت می گیرد. همچنین اتاق های ایزوله نیز دارای تهویه مستقل می باشد.


طبقه پنجم ( بخش بستری جراحی ) : این طبقه در دو بلوک شامل اتاق های ایزوله، یک تخته، دو تخته و سه تخته با تمامی امکانات و سه ایستگاه پرستاری است و با راه اندازی این بخش حدود 50 تخت به بخش بستری بیمارستان اضافه می شود.

طبقه چهارم ( بخش بستری جراحی مردان و زنان ) : این طبقه نیز همانند طبقه پنجم در دو بلوک راه اندازی شده و هم اینک بخش های بستری جراحی مردان و بستری جراحی زنان با 48 تخت در این طبقه فعال می باشند.


طبقه سوم ( بلوک B ) بخش CCU : با 7 تخت بستری و یک تخت بستری ایزوله و امکانات ویژه اتاق مونیتورینگ ( مشاهده بیمار توسط ملاقات شونده گان ازطریق دوربین مداربسته بیمار در داخل بخش) ، اتاق عملیات خاص، ستون های سقفی مطابق با استانداردهای کتاب ایمن


طبقه دوم ( بلوک B ) بخش ICU : با 6 تخت بستری و یک تخت بستری ایزوله و امکانات ویژه اتاق مونیتورینگ ( مشاهده بیمار توسط ملاقات شونده گان ازطریق دوربین مداربسته بیمار در داخل بخش) ، اتاق عملیات خاص، ستون های سقفی مطابق با استانداردهای کتاب ایمن


طبقه اول بخش مراقبت های ویژه نوزادان (NICU ) : با 5 تخت ویژه و یک تخت ایزوله که با تجهیز ستون های سقفی و مونیتورینگ و نصب دستگاههای ونتیلاتور ویژه کودکان آماده راه اندازی می باشد.


طبقه اول بخش زایمان ( LDR) : شامل 2 اتاق زایمان و یک اتاق زایمان ایزوله با تهویه مستقل ( فن کوئل بصورت کانالی و تابلوی برق ایزوله

همکف و لابی بیمارستان : بازدید و بررسی شرایط موجود لابی، داروخانه و محوطه ورودی اورژانس و نمای بیمارستان !!!

 

 

روابط عمومی بیمارستان بهبود

Last modified on سه شنبه, 07 ارديبهشت 1400 10:29
Rate this item
(2 votes)

آخرين يافته هاي پزشكي

مطالب قبل

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی