شما اینجا هستید: خانه آموزشآموزش ویژه اورژانس

اوقات شرعی

طراحی سایت
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400.
:تاريخ شمسی
الأربعاء 1 شوال 1442.
:قمری
May 12 2021.
:میلادی

آموزش های اورژانس

بخش اورژانس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهبود بصورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز می باشد .

درمانگاه اورژانس مشتمل بر قسمت پذیرش اورژانس واحد تریاژ اتاق سی پی آر (احیاء پیشرفته) و اتاق پزشک مقیم  بخش اورژانس می باشد .

مددجویان در بدو ورود به اورژانس تریاژ (سطح بندی)می شوند. پرستار تریاژ ابتدا بر حسب شدت بیماری فرد را در سطح مورد نظر قرار می دهند .

سطح 1: مددجویان بدحال که نیاز به رسیدگی فوری دارند (مثل ایست قلبی و تصادفات شدید) که بلافاصله به اتاق احیاء قلبی ریوی منتقل می شوند .

سطح 2 : بیماران پرخطر مثل درد قفسه سینه-ضربه به سر و مسمومیت ها که پس از تشکیل پرونده و کنترل علائم حیاطی حداکثر ظرف 3-2دقیقه ویزیت می شوند.

سطح 3: اکثرمددجویان مراجعه کننده به اورژانس مثل درد شکم – درد کلیه میباشند که پس از کنترل علائم حیاتی و تشکیل پرونده به قسمت تحت نظر اورژانس ارجاع و حداکثر ظرف مدت 8-4 دقیقه ویزیت می شوند.

سطح 4و5: بیماران سرپایی مثل مددجویانی که جهت دریافت یک خدمت به اورژانس مراجعه کرده اند و یا مددجویانی که برای ویزیت سرپایی یا مشورت با پزشک و یا نشان دادن نتیجه آزمایشات مراجعه کردده اند باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشید .

 و اولویت ویزیت با مددجویان بدحال تر میباشد و خواهشمندیم صبور و شکیبا باشید.

 

دانلود فایل های آموزشی اورژانس را از لینک های زیر دانلود نمائید

 

آموزش بدو بستری اورژانس

 

آسم

 

تروما

 

خونریزی معده

 

دیابت

 

سکته قلبی

 

مسمومیت

 

 

 

 

 

 

Last modified on سه شنبه, 12 بهمن 1395 08:43
Rate this item
(1 Vote)

اطلاعيه ها

شبکه های اجتماعی