ساعات ملاقات

قوانین و ساعات ملاقات:

  1. ساعات ملاقات در بخش های عادی از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ می باشد.
  2. ساعات ملاقات در بخشهای مراقبت ویژه (ICU ، CCU) از ساعت ۳۰/۱۵ الی ۱۶ برای خانواده درجه یک به صورت انفرادی برای زمان حداکثر ۵ دقیقه امکان پذیر می باشد.
  3. برنامه ریزی برای ملاقات کودکان با والدین و اقوام درجه یک با حفظ شرایط سلامت جسمی٬ روحی روانی و ایمنی بیمار و کودک در زمان کوتاه منعی ندارد.
  4. حضور مادر در بخش مراقبت های ویژه نوزادان (NICU)در تمامی ساعات بلا مانع می باشد. ملاقات پدر نوزاد در ساعات ملاقات با کنترل و هماهنگی بخش انجام می پذیرد.
  5. آرامش و سکوت در بخش ها برای استراحت مددجویان محترم ضروری است. بنابراین در زمان ملاقات از ایجاد سرو صدا، تردد و ملاقات غیر ضروری در بخش خودداری فرمائید.
  6. جهت آرامش بیماران٬ استفاده از تلفن همراه در کلیه بخش های عادی، با صدای ملایم در داخل اتاق ها ممنوعیتی ندارد ولی در بخش های ویژه استفاده از تلفن همراه ممنوع می باشد.
  7. به منظور رعایت بهداشت محیط و پیشگیری از عفونت های بیمارستانی٬ آوردن گل و گلدان خاکدار و وسایل استراحت شخصی ممنوع می باشد.
  8. ملاقات کنندگان محترم٬ لطفاً اصول بهداشت دست را قبل از ورود و بعد از خروج از بخش رعایت نمائید.
  9. درب ورودی بخش ها در ساعات غیر ملاقات بسته خواهد بود.
  10. طبق مقررات بیمارستان عکاسی و فیلمبرداری در تمام بخش ها و واحدهای بیمارستان ممنوع می باشد مگر در موارد لزوم با هماهنگی دفتر پرستاری اقدام خواهد شد.

ساعات سرو غذا:

صبحانه: ۷-۶              

ناهار: ۱۳-۱۲           

شام: ۱۹:۳۰-۱۸ 

X