درمانگاه فوق تخصصی گوارش و کبد

درمانگاه فوق تخصصی گوارش و کبد

درمانگاه فوق تخصصی گوارش و کبد بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهبود با بهره گیری از پزشکان  متخصص و فوق تخصص و با تجربه خود آماده ارائه خدمات به افراد مبتلا به مشکلات گوارش و اختلالات کبد هستند.

در این درمانگاه پزشکان در پیشگیری، تشخیص و درمان مشکلات گوارش و کبد متخصص هستند که به طور عمده بیماری های مربوط به پانکراس، کبد، کیسه صفرا، مری، معده، روده کوچک و روده بزرگ را شامل می شوند.

آندوسکوپی

پزشکان کلینیک گوارش و کبد بیمارستان بهبود با تکیه بر ابزارهای تشخیصی فوق العاده همچون آندوسکوپی و کولونوسکوپی می توانند بهترین روش درمانی متناسب با نیاز بیمار را انتخاب کنند.

در این درمانگاه به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به بیماران از برخی از مدرن ترین تجهیزات آندوسکوپی و تکنیک های حداقل تهاجمی استفاده می شود. در روش آندوسکوپی پزشکان از طریق دهان، بینی یا مقعد لوله هایی را به منظور آزمایش و درمان مشکلات دستگاه گوارش وارد بدن می کنند، به نحوی که حداقل عوارض جانبی را برای بافت های دیگر بدن در پی دارد.

در بخش کولونوسکوپی، آندوسکوپی بیمارستان بهبود هر ساله تعداد زیادی از روش های آندوسکوپی مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی (EGD)، ایی‌آرسی‌پی (ERCP)، کولونوسکوپی و … اشاره کرد.

موقعیت : 

دکتر صدرکبیر : ساختمان سلامت بیمارستان بهبود – طبقثه اول

دکتر کلاقیچی آذر  و دکتر رمضانی : ساختمان قدیمی بیمارستان – زیرزمین اول – واحد آندوسکوپی

با پزشکان ما آشنا شوید

X