هتل آپارتمان بهبود

هتل آپارتمان بهبود

بیمارستان بهبود از معدود بیمارستان های سطح کشور است که دارای هتل اختصاصی می باشد. داشتن هتل اختصاصی بیمارستان ها در کشورهای پیشرفته و در کشورهای دارای صنعت گردشگری سلامت امری شایع است ولی در ایران داشتن هتل اختصاصی بیمارستان اصلا” رواج ندارد . شاید هم پیشگامی بیمارستان بهبود در گردشگری سلامت در سطح کشور دیدگاه مسئولین را به داشتن یک هتل اختصاصی پیشرفته باز کرده است .

در هر صورت این هتل از اوایل سال ۱۳۹۰ با خرید قطعه زمینی در فاصله اندکی از بیمارستان – در چهارراه باغشمال – کوچه نظام پزشکی جزء برنامه های آتی بیمارستان قرار گرفت .

بعد از اخذ مجوزها و طی فرایندهای اداری و قانونی کشور ساخت هتل شروع شد. ساخت هتل حدود ۳/۵ سال طول کشید و بعد از تکمیل از سال ۱۳۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفت .

همینک هتل بهبود با  ۶  طبقه و لابی و رستوران و ۲۴ سوئیت و  سیستم های پشتیبانی ( لنژ – آشپزخانه – موتورخانه ) در محیطی کاملا دنج ارائه خدمات می دهد از بدو بهره برداری تا سال گذشته ( که کرونا شایع نشده بود ) با حداکثر ظرفیت کار می کرد و ۳ سال پی در پی جز ۵ هتل کشور بود که بالاترین رضایت مندی را مراجعین و مهمانان کسب کرده است .

علاوه بر سوئیت ها که در خدمت مهمانان گرامی است تریای هتل در طبقه زیر زمین خیلی عالی طراحی شده و امکانات صوتی و تصویری کاملی برای برگزاری جشن ها – سمینارها و مراسم دارد . این هتل از دو خیابان قابل دسترسی بوده – یکی خیابان ارتش جنوبی و دیگری از خیابان بیمارستان الزهرا است .

 

آدرس  : تبریز- خیابان ارتش جنوبی – چهارراه باغشمال – کوچه نظام پزشکی – هتل بهبود

شماره تماس :۸- ۰۴۱۳۵۵۷۶۶۴۷

فاکس : ۰۴۱۳۵۵۷۶۶۴۹

X