بخش زایمان LDR

بخش زایمان LDR

بخش زایمان (  LDR )

این بخش با متراژ ۴۰۰ متر در طبقه اول ساختمان جدید بوده و از طریق یک راه پله و ۴ آسانسور و یک پله اضطاری قابل دسترسی است .

مسئول بخش :  کتایون جبارزاده

تعداد تخت زایمان ( ژنیکولوژی ): ۳ تخت

تعداد متخصصین  : بخش زایمان در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته به مادران باردار مراجعه کننده به این مرکز ارائه خدمت می نمایند . کلاسهای آموزشی زایمان فیزیولوژیک در روزهای مشخص و تعیین شده در این مرکز برگزار می شود . در این مرکز زایمان فیزیولوژیک با همراهی همراهان آموزش دیده بر بالین مادر انجام می شود . روش های کاهش درد بصورت دارویی و غیردارویی نیز برای مادران انجام می شود.

روش کاهش درد دارویی با همکاری متخصصین بیهوشی و زنان انجام می شود . مددجویان پس از پذیرش با تحویل کیف های زایمان رایگان حاوی ست های یکبار مصرف و وسایل بهداشتی بستری شده و برای مادران کاندید NVD بسته های تغذیه ای ارائه می شود . این بخش دارای واحدهایی در Delivery و تحت نظر مجهز بوده و علاوه بر پرسنل مامایی و کمکی کافی ۲۴ ساعته دارای برنامه آنکالی زنان و نوزادان میباشد .

تیم CPR ویژه نوزادان ( آموزش دیده در این زمینه ) بطور ۲۴ ساعته و در صورت نیاز آماده است . همینطور یک واحد مجزای  LDR ایزوله نیز در این بخش وجود دارد . طبق ارزیابی  و نظرخواهی از بیماران – همراهان و پزشکان ، میزان رضایت مندی از این بخش بالا بوده که این موجب خوشحالی مسئولین بیمارستان است .

کلاسهای رایگان مشاور شیردهی در تمام ایام هفته غیر از روزهای تعطیل در ساعت ۱۲-۱۱ می باشد .

شماره تلفن مستقیم :  ۳۱۵۵۱۶۷۰-۰۴۱

 

 

X