اسکوپی

اسکوپی

بخش اسکوپی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهبود با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته و کادر پزشکی متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات درمانی به مراجعان محترم است.

این بخش شامل  اندوسکوپی –  کولونوسکوپی –  ERCP  –   برونکوسکوپی  و … بوده که در یک فضای استاندارد ۴۰۰ متری در طبقه زیرزمین اول ساختمان جدید واقع شده است .

ورودی های متعدد این بخش شامل: ورودی از طرف رادیولوژی – ورودی اصلی که شامل آسانسورها و راه پله از ساختمان اصلی در طبقه هم کف و یک آسانسور اضطراری از ورودی جنوبی بیمارستان می باشد .

این بخش به آخرین تکنولوژی روز مجهز است و با پرسنل ماهر و دلسوز شامل پرستار – کارشناس بیهوشی – پرسنل کمکی از اول صبح تا آخر شیفت عصر فعالیت می نمایند .

وجود برنامه جداگانه متخصصین بیهوشی مخصوص این بخش از نکات قوت بوده و اکثر اقدامات در صورت تشخیص پزشک با بیهوشی عمومی و سداسیون انجام می شود .

اکثر اتاق های این بخش به دستگاه های بیهوشی و انواع مونیتورینگ های قلبی – تنفسی مجهز هستند و در کل شرایط مشابه یک اتاق جنرال دارند.

این بخش پذیرای بیماران خود بیمارستان و بیماران ارجاعی از مطب های خصوصی و سایر مراکز بوده و  طرف قرارداد با انواع بیمه ها می باشد .

پزشکان شاغل این بخش شامل فق تخصص و متخصص داخلی است :

  1. دکتر زاد ایمانی
  2. دکتر فتاحی
  3. دکتر موسی پور
  4. دکتر علی قویدل
  5. دکتر روستا
  6. دکتر کلاقیچی
  7. دکتر صدرکبیر
  8. دکتر علیزاده شالچی

در آینده نزدیک واحد برونکوسکوپی نیز فعال می شود . فوق تخصص های ریه دکتر حجازی – دکتر مویدنیا – دکتر حسینی می باشند .

دانلود فرم آمادگی کلونوسکوپی

pdf

X